بلاک چین برای آینده اقتصاد جهان ضروری است

504
بلاک چین برای آینده اقتصاد

به گفته کارشناسان، اقتصاد آینده جهان یک اقتصاد به هم پیوسته است، به گونه ای که شریان های اقتصادی کشورهای مختلف به یکدیگر پیوند می خورد. در این میان متخصصان باور دارند تکنولوژی بلاک چین برای آینده اقتصاد جهان نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

بلاک چین برای آینده اقتصاد

بلاک چین امکان همکاری های بزرگ را فراهم می کند

نتایج یک پژوهش علمی نشان می دهد اکوسیستم های اقتصادی در سراسر جهان در حال تغییر و تحول هستند.

این پژوهش ادعا می کند در آینده هیچ سازمانی نمی تواند خود را مالک بازارهای جهانی معرفی کند. بنابراین رقیب های تجاری مترصد صید فرصت ها از طریق همکاری با یکدیگر می شوند.

این پژوهش پیش بینی می کند که انحصار بازارهای تجاری در آینده تا حدودی کمرنگ تر شود زیرا یک سازمان اقتصادی نمی تواند بدون همکاری با دیگر اعضا خود را در سطح بین المللی معرفی کند.

در این میان تکنولوژی بلاک چین از طریق همکاری با دیگر تکنولوژی ها نظیر اینترنت اشیا و هوش مصنوعی امکان همکاری های بزرگ را در سطوح کلان فراهم می کند.

با وجود ویژگی های منحصر بفرد بلاک چین برای آینده اقتصاد جهان می تواند نقش تحول گر را ایفا کند.

شفافیت بسیار بالا، امنیت فوق هوشمند، غیر قابل تغییر بودن داده های ذخیره شده در بستر زنجیره های بلوکی، از جمله مهم ترین ویژگی های منحصر بفرد تکنولوژی بلاک چین محسوب می شوند.

در سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۵ درصد راهکارهای مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین وارد مرحله عملیاتی شدند که این آمار نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش سه برابری را نشان می دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی