بیت‌مین به بورس آمریکا وارد می‌شود

376
بیت‌مین به بورس آمریکا وارد می‌شود

گفته می‌شود که شرکت بیت‌مین، بزرگ‌ترین شرکت تولید‌کننده سخت‌افزارهای استخراج رمزارز ، قصد دارد به جای بورس هنگ کنگ، وارد بورس آمریکا شود.

بلومبرگ در بخش اخبار بلاک چین به نقل از افراد آگاه اعلام کرده که بیت‌مین، بزرگ‌ترین شرکت تولید‌کننده سخت‌افزارهای استخراج رمزارز، در حال مشاوره با افراد و سازمان‌های مختلف است تا بتواند در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ سهام خود در بورس آمریکا را عرضه کند. به گفته این منابع، این شرکت ماه آینده مدارک خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ارائه خواهد داد.

سپتامبر سال گذشته بود که بیت‌مین درخواست عرضه اولیه سهامش در بورس هنگ کنگ را ثبت کرد ولی به نظر می‌رسید که مقاومت‌هایی در این زمینه وجود دارد و در نهایت ماه مارس بود که این شرکت از ثبت سهامش در بورس هنگ کنگ انصراف داد.

به گفته یکی از منابع بلومبرگ، بیت‌مین می‌خواهد با ارائه سهامش در بورس آمریکا، عددی بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار سرمایه به دست آورد. هرچند این عدد هنوز قطعی نیست ولی فاصله زیادی با ۳ میلیارد دلاری دارد که قرار بود با ورود به بورس هنگ کنگ نصیب این شرکت شود.

بلومبرگ اعلام کرده که اقدامات بیت‌مین برای ورود به بورس هنوز در اولین مراحل خود هستند و به احتمال زیاد تغییر خواهند کرد.

شرکت بیت‌مین حاضر به اظهار نظر در این رابطه نشده است.

منبع : coindesk

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی