۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

همکاری شرکت‌های Samsung SDS و Tech Mahindra برای تقویت بازار جهانی بلاک‌ چین

سامسونگ به مرور حضور خود را در دنیای بلاک چین و رمزارز افزایش می‌دهد و همکاری با شرکت‌های فعال در این حوزه، در دستور کار آنها قرار دارد.

شرکت‌های Samsung SDS و Tech Mahindra که در عرصه تحول دیجیتال فعالیت‌های بزرگی انجام می‌دهد، اعلام کرده‌اند که مشارکتی را در بازار جهانی بلاکچین با یکدیگر شکل داده‌اند و از پلتفرم بلاک چین Nexledger متعلق به شرکت Samsung SDS استفاده خواهند کرد.       

Nexledger پلتفرمی انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر است که می‌تواند طیف گسترده‌ای از خدمات را در لحظه به مشارکت‌کننده‌های قابل اعتماد ارائه کند و انعطاف‌پذیری کار توسعه‌دهندگان را افزایش دهد زیرا به آن‌ها اجازه می‌دهد که از فناوری‌های بلاکچین مختلفی استفاده کنند. Samsung SDS توانسته از زمان آغاز به کار Nexledger در سال ۲۰۱۷، کاربردهای واقعی مختلفی برای این پلتفرم ایجاد کند که از جمله آن‌ها می‌توان به صنایع مالی، لجستیک و بخش عمومی اشاره کرد.

ماهان چی، مدیر Samsung SDS در هندوستان اینگونه گفته است:

مفتخریم که مشارکت خود با Tech Mahidra را اعلام کنیم. هدف این مشارکت، ترویج استفاده از پلتفرم Nexledger در بازار جهانی است. Samsung SDS به عنوان شرکتی که به ارزش فناوری بلاک‌چین اعتقاد دارد، تلاش‌های زیادی برای پیاده‌سازی پلتفرم Nexledger انجام داده است و سعی کرده نیازهای شرکت‌های بزرگ در زمینه بلاک‌چین را رفع کند. ما در کنار Tech Mahindra تحول‌های دیجیتال قدرت گرفته از بلاک‌چین را برای مشتری‌هایمان به ارمغان خواهیم آورد.

Tech Mahindra حضور فعالی برای بهبود قابلیت‌های Nexledger خواهد داشت و در فرآیند توسعه این پلتفرم مشارکت خواهد کرد.

راجش دودو مدیر واحد بلاک‌چین Tech Mahindra در این زمینه گفته است:

ما به عنوان بخشی از منشور TechMNxt خودمان، به ایجاد اکوسیستمی از شرکای متعهد هستیم تا بتوانیم از نسل جدید فناوری‌ها بهره ببریم و تجربه بهتری برای مشتری‌های خود به وجود آوریم. بسیار خوشحال هستیم که به عنوان گامی در این مسیر، می‌توانیم با Samsung SDS همکاری داشته باشیم و در کنار تحقیقات بازار این شرکت، از پلتفرم بسیار انعطاف‌پذیر آن‌ها نیز استفاده کنیم. Nexledger پلتفرمی است که توانایی خود در خودکار کردن استقرار شبکه‌های پیچیده بلاک‌چین و بیشینه کردن تعداد تراکنش‌ها را هم در بستر اختصاصی خود و هم در بسترهای Hyperledger و اتریوم به اثبات رسانده است. این مشارکت به دسترسی ما به بازارهای کره، هند و دیگر بازارهای APAC را افزایش خواهد داد.

بلاک‌چین فناوری در حال ظهوری است که در سال‌های گذشته به صورت پروژه‌های اثبات مفهوم، مورد بررسی قرار گرفته است ولی امسال انتظار می‌رود که بسیاری از این پروژه‌های اثبات مفهوم به پروژه‌های تجاری تبدیل شوند. این دو شرکت معتقدند که بلاک‌چین یکی از حوزه‌های اصلی ۲۰۱۹ خواهد بود و از نقاط قوت خود برای موفقیت این مشارکت استفاده خواهند کرد.

منبع : the-blockchain

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید