شنبه 5 فروردین 1402

اپلیکیشن اندروید صرافی BTC6X در گوگل پلی

با انتشار اپلیکیشن صرافی رمزارزی BTC6X در گوگل پلی از این پس کاربران قادر خواهند بود تا با کمک این اپلیکیشن به راحتی و با سرعت بالاتر به خدمات این صرافی دسترسی داشته باشند.

شما می توانید این اپلیکیشن را به آسانی از گوگل پلی دانلود کنید.

صرافی BTC6X ویژگی هایی به کاربران خود ارائه می دهد که این صرافی را از دیگر صرافی های موجود متمایز می سازد. از جمله این ویژگی ها می توان به ارائه خدمات این وبسایت در چندین زبان از جمله زبان فارسی اشاره کرد. برای بسیاری از کاربران، خصوصا کاربران ایرانی، داشتن دسترسی به خدمات رمزارزی و بلاکچینی به زبان فارسی موضوعی بسیار مهم و باارزش است. از این رو با توجه به درخواست های کاربران این وبسایت زبان فارسی را به مجموعه زبان های پشتیبانی شده خود اضافه کرده است.

به علاوه، موارد دیگری نیز وجود دارند که کاربران این صرافی می توانند از آن بهره ببرند؛ از جمله کارمزد پایین معاملات، سکه اختصاصی صرافی به نام B6X که می تواند گزینه بسیار ارزشمندی برای سرمایه گذاری باشد، تعداد زیاد جفت های رمزارزی برای معاملات سریع و آسان، امنیت بالا و همچنین پشتیبانی سریع و 24 ساعته.

اما می توان گفت برجسته ترین و مهمترین ویژگی این صرافی برای کاربران خود برنامه ایردراپ باشد. از طریق برنامه ایردراپ می توانید 10 هزار توکن BTCX به ارزش 1000 دلار پس از ثبت نام دریافت کنید.

هدف برنامه ایردراپ این صرافی ایجاد یک اجتماع واقعی از کاربران است. این توکن ها برای کاربران و اعضای این اجتماع کاربری های فراوانی ایجاد خواهند کرد، به این دلیل که توکن های BTCX در حقیقت توکن های Utility (توکن کاربردی یا سودمند) هستند.

توکن های utility را نباید با دیگر کوین ها و توکن ها اشتباه گرفت. ویژگی خاص این توکن ها این است که کاربری های واقعی برای دارندگان خود فراهم می کنند. به عنوان مثال کاربران می توانند با استفاده از این توکن ها در خرید برخی محصولات تخفیف ویژه دریافت کنند و یا با استفاده از این توکن ها از برخی دیگر از خدمات ارائه شده بهره مند گردند.

اولین سری این کاربری ها پس از ثبت نام 50 هزار کاربر در این صرافی به کاربران ارائه خواهد شد. سپس میزان توکن های ارائه شده از طریق برنامه ایردراپ به مرور کاهش خواهد یافت؛ به این شکل که از 50 هزار تا 200 هزار ثبت نام، هر کاربر 7500 توکن، و از 200 هزار تا 600 هزار ثبت نام، هر کاربر 5000 توکن دریافت خواهد کرد.

همانطور که پیشتر به آن اشاره شد صرافی BTC6X مواردی را برای کاربران خود در نظر گرفته تا از رقبای خود در بازار پیشی بگیرد. به غیر از برنامه ایردراپ، کاربران همچنین می توانند از طریق برنامه ریفرال پاداش دریافت کنند.

به این شکل که می توانید با کمک لینک ریفرال خود، که از قسمت پنل کاربری تان می توانید بردارید، دوستان خود را به این صرافی دعوت کنید. سپس قادر خواهید بود 5 تا 15 درصد از کارمزد تمام معاملات کاربران جدید را که با لینک شما ثبت نام کرده اند دریافت کنید.

به علاوه، در قیمت پنل کاربری می توانید تمامی کاربرانی را که به صرافی دعوت کرده اید مشاهده کنید و با دعوت هر 1000 کاربر واقعی به صرافی، مبلغ 200 دلار به شکل سکه کونوس ایکس دریافت خواهید کرد.

در نظر داشته باشید تاکید این صرافی بر دعوت کاربران واقعی است و کاربران فیک و تقلبی باعث خواهد شد که هیچ پاداشی دریافت نکنید.

حالا با انتشار اپلیکیشن این صرافی در گوگل پلی می توانید به راحتی تمامی این خدمات را از طریق تلفن همراه خود دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید

تهدید رایانش کوانتومی برای بیت کوین

بیت کوین، اولین ارز دیجیتال غیرمتمرکز جهان، از زمان آغاز به کار خود در سال 2009، سیستم مالی سنتی را مختل کرده است. با...

بررسی تمرکز قدرت در بزرگترین رمزارز بازار: بیت کوین

بیت‌کوین، محبوب‌ترین رمزارز جهان، برای تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز ایجاد شد که مستقل از هر مرجع مرکزی عمل می‌کند. با این...

کلاهبرداری از طریق تعویض سیم کارت و راه های مقابله با آن

در سال های اخیر، کلاهبرداری تعویض یا جابجایی سیم کارت به عنوان یک تهدید بزرگ برای امنیت شخصی و مالی بدل شده است. این...

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب مرتبط

چند نکته مهم برای میلیونر شدن

توجه به این نکته مهم است که میلیونر شدن در یک دوره کوتاه برای اکثر افراد بسیار بعید است. ساخت ثروت به زمان، تلاش...

مطالب داغ هفته