۰۹/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | پنجشنبه

|

|
| ۰۹/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | پنجشنبه

کونوس پلتفرم – پاسخگوی تمام نیازهای مالی آنلاین شما

کونوس یک اکوسیستم رمزارزی می باشد که قابلیت های یک صرافی غیرمتمرکز را با خدمات کیف پول الکترونیک و انواع سرمایه گذاری دارایی ها با هم تلفیق می کند.

کونوس دکس

کونوس دِکس چیست؟

کونوس دکس یک صرافی غیرمتمرکز می‌باشد که در کشور استونی به ثبت رسیده و در تاریخ ۱/۱۰/۲۰۱۹ آغاز به کار کرد.

کونوس دکس توسط شرکت Counos OÜ مدیریت و اداره می شود که به طور قانونی به ثبت رسیده و مجوز فعالیت در اتحادیه اروپا را دارا می باشد.

این پلتفرم به این جهت طراحی شد تا کاربران را قادر سازد تبادلات نظیر به نظیر و اجتماع محور غیرمتمرکز خود را در محیطی ایمن به انجام رسانند.

خدمات ارائه شده توسط این صرافی در ۲۴۸ کشور در سراسر دنیا قابل دسترس هستند. کاربران نه تنها قادر هستند که انواع رمزارزها را به تبادل بگذارند، بلکه همچنین می توانند از پول فیات (پول رایج و رسمی کشورها) برای خرید و فروش رمزارزها بهره ببرند.

کونوس دکس دارای مجوزهای FRK000735 و FVR000842 می باشد که به ترتیب این شرکت را قادر می‌سازند که خدمات کیف پول رمزارزی و همچنین خدمات تبادل رمزارز و پول فیات ارائه دهد.

کاربران برای تبادل رمزارز با رمزارز نیازی به ارائه اطلاعات شخصی در کونوس دکس ندارند، اما برای تبدیل رمزارز به پول فیات باید احراز هویت مشتری (KYC) را انجام دهند تا علاوه بر تامین امنیت خود از هرگونه تقلب و کلاهبرداری به طور کامل جلوگیری شود.

بیشتر بخوانید:

احراز هویت در کونوس – قدم به قدم

با استفاده از فناوری بلاکچین و رمزارزها، هم اشخاص و هم کسب و کارها می توانند با خیال راحت و بدون ریسک کلاهبرداری بدل به صرافی خود شده و برای تبادل مالی به هیچ عنوان وابسته به میانجی نباشند.

کونوس دکس ( Counos Decentralized Exchange ) به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز به هیچ عنوان دارایی های کاربران را نگه نمی دارد، در عوض تبادلات کاربران را با کمک یک سرویس اسکرو و فناوری مولتی سیگ والت (کیف پول چند امضا) که دسترسی را محدود به تنها دو نفر دارای کلید شخصی می کند به انجام می رساند.

کونوس دکس با استفاده از Counos SSO (سیستم Single Sign On) امنیت تمامی تبادلات را در سراسر دنیا از طریق احراز هویت دو عاملی تضمین می نماید.

در این پلتفرم کاربران قادر هستند رمزارزهایی همچون کونوس کوین (CCA)، کونوس ایکس (CCXX)، کونوس ای، کونوس یو، بیت کوین، لایت کوین، و بسیاری دیگر از رمزارزها را به تبادل بگذارند.

کونوس اسکرو

سرویس اسکرو

سیستم کونوس اسکرو برای رفع دسترسی یک جانبه به دارایی ها از فناوری کیف پول چند امضا بهره می برد. کیف پول چند امضا برای اجازه دسترسی به دارایی ها نیازمند سه کلید شخصی متفاوت می باشد که به ترتیب خریدار، فروشنده، و نماینده معتمد اسکرو هر کدام یک کلید در اختیار دارند.

سیستم اسکروی رمزارزی به خصوص زمانی اهمیت پیدا می کند که بحث از پول بسیار زیادی مطرح باشد، چرا که در این نوع تبادلات همواره فروشنده ها در پی این هستند که اطمینان کسب کنند پیش از ارسال محصول پرداخت صورت می پذیرد و خریداران همواره تردید دارند که پیش از اطمینان از دریافت محصول پرداخت را انجام دهند. سیستم اسکرو این مسئله را با از میان برداشتن ریسک کلاهبرداری و اطمینان دهی به دو طرف تراکنش به طور کامل برطرف می سازد.

کونوس اسکرو در زمینه معاملات با حجم بالا، تبادلات رمزارز با رمزارز، بازار فرابورس (OTC) بیت کوین، املاک، و هر نوع دیگری از تراکنش ها خدمات ارائه می دهد.

نماینده های اسکرو که وظیفه شان نظارت بر قراردادها و اطمینان از کامل شدن آنها می باشد افراد و وکلایی از دفاتر حقوقی مانند دفاتر حقوقی ثبت شده در اتحادیه اروپا، دفتر حقوقی Gh Legal S.R.O، و سدریک اشمیت وکیل رسمی دادگستری در سوئیس هستند.

درگاه پرداخت

درگاه پرداخت

کسب و کارهای تجارت الکترونیک می توانند از درگاه پرداخت کونوس بهره ببرند تا رمزارزها را به عنوان یک روش پرداخت برای خدمات و کالاهای ارائه شده ی خود بپذیرند. درگاه پرداخت کونوس مانند دیگر پردازنده های پرداخت عمل می کند و خریداران را قادر می سازد تا در خرید آنلاین خود از درگاه پرداخت استفاده کنند.

با استفاده از درگاه پرداخت کونوس، کسب و کارهای آنلاین و مشتریان قادر خواهند بود رمزارز مورد نظر خود را برای پرداخت انتخاب کنند، به عنوان مثال کونوس کوین، کونوس کش، کونوس ای و حتی رمزارزهایی مانند بیت کوین، لایت کوین و اتریوم.

همچنین کاربران نیازی به نگرانی در مورد داده های خود ندارند، چرا که هیچ گونه اطلاعاتی از کیف پول الکترونیک توسط شرکت ذخیره نخواهد شد و سایت ثالثی نیز به هیچ وجه دسترسی به این داده ها پیدا نخواهد کرد. همچنین پس از تایید شدن تراکنش ها، فروشندگان قادر خواهند بود تا رسیدها را تسویه و ارسال کنند.

کونوس ایکس

کونوس ایکس (CCXX)

کونوس ایکس یک رمزارز توسعه یافته توسط کونوس میباشد که بر اساس الگوریتم اثبات سهام عمل می کند و همچنین به نحوی طراحی شده که داری قیمت پایدار است از این رو  هم مشتریان و هم فروشندگان می توانند با خیال راحت از این سکه برای پرداخت های خود بهره ببرند.

الگوریتم اثبات سهام با سودهی سالانه پنج درصد کاربران را قادر می سازد تا موجودی خود را افزایش دهند. سرمایه گذاری کونوس ایکس به مدت حداقل شش ماه ۲ درصد و برای سه ماه به میزان ۰.۷۵ درصد سود به همراه خواهد داشت. همچنین با استفاده شبکه کونوس ایکس از شبکه لایتنینگ باعث میشود تمامی تراکنش ها با سرعت بالا به انجام برسند.

این سکه را می توان به ارزهای فیات مانند دلار، فرانک سوئیس، یورو و دیگر رمزارزها تبدیل کرد. کونوس ایکس نخستین رمزارزی است که می توان آن را به طور مستقیم از بانک محلی تان خریداری کنید. کاربران می توانند این سکه را از هر بانکی از طریق صحبت با مشاور و دسترسی به شماره ISIN سوئیس خریداری کنند.

کونوس یو

کونوس یو

کونوس یو یک استیبل کوین بانک پذیر می باشد که صد در صد توسط دلار پشتیبانی می شود و ارزش ثابتی به میزان ۱۰۰ دلار دارد. سیستم پشتیبانی این استیبل کوین شامل چهار معتمد مالی، یک بانک سوئیسی، و هفت وکیل می باشد که تضمین می کنند کونوس یو صد در صد توسط دلار پشتیبانی می شود.

دارندگان کونوس یو می توانند با سرمایه گذاری سکه های خود به مدت یک سال سود ۳.۹ درصدی دریافت کنند. همچنین می توان این سکه را با استفاده از شماره ISIN از هر بانکی خریداری کرد و می توان به راحتی آن را با ارزهای فیات مانند دلار، فرانک سوئیس، یورو و رمزارزها مبادله کرد.

بیشتر بخوانید:

استیبل کوین چیست؟

اسکتینگ رمزارز کونوس

 سیستم استیکینگ

کاربران کونوس پلتفرم که کونوس یو یا کونوس ایکس خود را با توجه به شرایط استیکینگ بر اساس دوره ی انتخابی خود سپرده گذاری می کنند سود دریافت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

استکینگ رمزارز | تمام آنچه که باید درمورد سپرده گذاری رمزارز بدانید!

برای سپرده گذاری کوین ها و دریافت پاداش کاربران باید بین دوره هایی از ۳ ماه تا یک ساله یک دوره را انتخاب کرده و سکه ها را در کیف پول های الکترونیک خاصی که برای آنها فراهم خواهد شد و تنها آنها به آن دسترسی خواهند داشت نگهداری کنند، به این صورت که تنها خود کاربر کلید شخصی این وب والت را در اختیار خواهد داشت.

دیجیتالی کردن دارایی ها

دیجیتالی کردن دارایی ها

افراد و کسب و کارها می توانند از کونوس پلتفرم استفاده کنند تا دارایی های خود را بانک پذیر و دیجیتالی کنند. همچنین کاربران می توانند هر نوع دارایی را تبدیل به اوراق بهادار یا توکن کنند. این پلتفرم راه حل های صدور مجوز مقابل را ارائه می دهد: گواهینامه های مدیریت فعالانه، گواهینامه های ترکر، دارایی های بانک ناپذیر، بدهی شخصی، سهام شخصی، املاک، اسناد بهادار مالی محافظت شده، اسناد بهادار مرتبط با اعتبار مالی و اوراق بهادار مرتبط با بیمه.

با استفاده از این سرویس می توانید دارایی های خود را دیجیتالی کنید، به این صورت که دارایی شما به اوراق سهام در بازار بورس کشور سوئیس بدل می شود و شماره ISIN سوئیس دریافت می کند و می توانید به هر بانک و کارگزاری مراجعه کرده و با استفاده از شماره ISIN این دارایی خود را به شکل سکه های کونوس یا سهام و غیره دریافت کنید. بنابراین با استفاده از این سرویس می توانید تمام دارایی های خود را دیجیتالی کرده و آنها را وارد بورس سوئیس کنید.

کیف پول های الکترونیک

کونوس تعدادی از خدمات کیف پول الکترونیک را توسعه داده است که به کمک آنها مشتریان می توانند سکه ها را برای استیکینگ یا تبادل ذخیره کنند. این شرکت یک کیف پول مخصوص مرورگر وب، یک کیف پول اصلی و همچنین امکان ایجاد کیف پول های کاغذی را دارا می باشد. کاربرانی که می خواهند در هر کجا به کیف پول خود دسترسی داشته باشند می توانند از کیف پول موبایلی کونوس استفاده کنند که برای دستگاه های اندرویدی و آی او اس ارائه شده است. 

نتیجه گیری

کونوس یک پلتفرم رمزارزی جامع می باشد که هم کاربران معمولی و هم کسب و کارها را قادر می سازد تا با استفاده از تبادل رمزارزها، تلفیق پرداخت، و فرایند استیکینگ سرمایه گذاری و کسب درآمد کنند. صرافی کونوس کاربران را در هر کجای دنیا قادر می سازد تا از هر بانکی استیبل کوین یا رمزارزهای ایمن را خریداری کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

داوس ۲۰۲۱؛ سازو کار جهانی سازی باید تغییر کند

فردا اجلاس داوس برگزار می شود و با توجه به شرایط  فعلی جهان رهبران، دولت ها و کسب وکارها امیدوارند همه گیری ویروس کرونا...

معرفی شرکت‌های خطرناک برای سرمایه‌گذاران بین‌المللی توسط SEC

کمیسون بورس و اوراق بهادار  ایالات متحده (SEC) یک لیست از تعدادی شرکت های رمزارز ثبت نشده منتشر کرده که سرمایه گذاران بین المللی...

ورود ارزهای دیجیتال به گردهمایی اقتصاد جهانی

به گزارش سکه نیوز به نقل از کوین تلگراف، گردهمایی اقتصاد جهانی یعنی اجلاس «داوس» شامل دو جلسه مجزا برای بررسی ارز های دیجیتال...

رقابت کارگذاران بزرگ ژاپنی با صرافی های ارز دیجیتال

بزرگترین کارگذاران ژاپن به دنبال رقابت با صرافی های ارز دیجیتال برای به دست آوردن سود بیشتر در بازار دارایی های دیجیتال هستند. به گزارش...

فورک جدید بیت کوین چه ویژگی‌های دارد و مدیران آن چه کسانی هستند؟

تیم «بیت کوین اولتیماتوم» (BTCU) انتخاب یکی از چهره های برجسته در زمینه بلاک چین را به عنوان مدیر عامل این فورک اعلام کرد. به...

پربازدیدترین اخبار

بیتکوین چقدر متمرکز است؟

یکی از مهمترین دلایل ساخت رمز ارز به نام بیتکوین، این بود که تمرکز پول در دست یک دولت و یا نهاد نباشد و...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید