۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

خالی کردن ۵۱۵ میلیون دلار بیت کوین توسط نهنگ ها

نهنگ ناشناخته ای طی امروز با کیف پول «زاپو» ۵۱۵ میلیون دلار بیت کوین جا به جا کرده است.

به گزارش سکه نیوز به نقل از یوتودی، سرویس ردیابی «وال آلرت» مقدار هنگفتی انتقال بیت کوین (۲۲،۵۲۹بیت کوین) را طی امروز ردیابی کرده است.

وال آلرت دو معامله هنگفت را گزارش کرده که فاصله ی آن ها  کمتر از یک ساعت بوده است. این نقل و انتقالات برابر  ۲۲،۵۲۹ بیت کوین معادل ۵۱۵.۱ میلیون دلار فیات امریکا  بود.

اولین تراکنش را یک نهنگ ناشناخته انجام داده و به یک کیف پول با آدرس عجیب واریز کرده است. با توجه به اطلاعات ردیاب رمزارز، معامله بعدی، این پول را بیشتر از طریق آن آدرس به شرکت نگهداری رمزارز زاپو منتقل کرده است.

بنا به اعلام «کوین مارکت کپ» طی دو روز گذشته، این رمزارز مطرح کمی پایین تر یا بالاتر از ۲۳۰۰۰ دلار معامله شد درصورتی که بالاترین رقمی که تا به حال به آن رسیده ۲۳،۵۸۶ دلار بوده است.

بالاترین خروج طی ۱۶ ماه گذشته

در همین راستا، «گلاس نود» گزارش داده که مقدار بیت کوین خارج شده از صرافی رمزارز طی شانزده ماه گذشته به بالاترین حد خود رسیده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید