۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

امکان خرید از ۶۱ میلیون شرکت تجاری با ارز دیجیتال

شرکت پرداخت «وایرکس» مستقر در لندن ، که در زمینه ارز دیجیتال نیز کار می کند ، توسط شرکت «ویزا» به عنوان عضو اصلی به شبکه اروپایی این شرکت اضافه شد.

به گزارش سکه نیوز به نقل از یو تودی، وایرکس از این پس می تواند کارت های ویزا را صادر کند ، محصولات مبتکرانه تری ایجاد و مجوزهای بیشتری دریافت نماید.

وایرکس قبلاً در یک پروژه طولانی مدت با ویزا همکاری داشته است. وایرکس دارای بیش از ۳ میلیون مشتری در کشورهای منطقه آسیا اقیانوسیه و اتحادیه اروپا است ،  که مشتریان در این مناطق می توانند با استفاده از  کارت وایرکس بصورت یکپارچه ارزهای فیات و رمز ارز را خرج کنند.

امسال ، در مقایسه با سال ۲۰۱۹ ، این شرکت با افزایش چشمگیر ۲۷۱ درصدی مبادلات رمزارز در اپلیکیشن خود روبرو شده است.

به گفته ی مدیر رمزنگاری ویزا ، کوی شفیلد ، این غول از کار با وایرکس اظهار خوشحالی کرده  است. وی افزود که به لطف شبکه ویزا ، مشتریان این شرکت می توانند رمزارز را در ۶۱ میلیون شرکت بازرگی خرج کنند.

همچنین برنامه وایرکس به کاربران امکان خرید و فروش رمزارزها را می دهد. علاوه بر این ، به عنوان بخشی از طرح بازگشت رمزارز ، هر مشتری که هزینه خرید خود را با کارت وایرکس پرداخت می کند ، می تواند پاداش حداکثر ۱.۵ درصدی از خرید خود را با ارز دیجیتال دریافت کند.

این اتفاق را می توان یک پیشرفت بزرگ در حوزه رمزارزها محسوب کرد و از این پس شاهد خواهیم بود، گستره خدمات مشتری مدارانه ارزهای دیجیتال به جزئی ترین ابعاد زندگی روزمره بشر نفوذ می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید