دوشنبه 11 مرداد 1400

امکان خرید از 61 میلیون شرکت تجاری با ارز دیجیتال

شرکت پرداخت «وایرکس» مستقر در لندن ، که در زمینه ارز دیجیتال نیز کار می کند ، توسط شرکت «ویزا» به عنوان عضو اصلی به شبکه اروپایی این شرکت اضافه شد.

به گزارش سکه نیوز به نقل از یو تودی، وایرکس از این پس می تواند کارت های ویزا را صادر کند ، محصولات مبتکرانه تری ایجاد و مجوزهای بیشتری دریافت نماید.

وایرکس قبلاً در یک پروژه طولانی مدت با ویزا همکاری داشته است. وایرکس دارای بیش از 3 میلیون مشتری در کشورهای منطقه آسیا اقیانوسیه و اتحادیه اروپا است ،  که مشتریان در این مناطق می توانند با استفاده از  کارت وایرکس بصورت یکپارچه ارزهای فیات و رمز ارز را خرج کنند.

امسال ، در مقایسه با سال 2019 ، این شرکت با افزایش چشمگیر 271 درصدی مبادلات رمزارز در اپلیکیشن خود روبرو شده است.

به گفته ی مدیر رمزنگاری ویزا ، كوی شفیلد ، این غول از كار با وایرکس اظهار خوشحالی کرده  است. وی افزود که به لطف شبکه ویزا ، مشتریان این شرکت می توانند رمزارز را در 61 میلیون شرکت بازرگی خرج کنند.

همچنین برنامه وایرکس به کاربران امکان خرید و فروش رمزارزها را می دهد. علاوه بر این ، به عنوان بخشی از طرح بازگشت رمزارز ، هر مشتری که هزینه خرید خود را با کارت وایرکس پرداخت می کند ، می تواند پاداش حداکثر 1.5 درصدی از خرید خود را با ارز دیجیتال دریافت کند.

این اتفاق را می توان یک پیشرفت بزرگ در حوزه رمزارزها محسوب کرد و از این پس شاهد خواهیم بود، گستره خدمات مشتری مدارانه ارزهای دیجیتال به جزئی ترین ابعاد زندگی روزمره بشر نفوذ می کند.

بیشتر بخوانید

آشنایی با ارز دیجیتال تراست سواپ (SWAP)

تراست سواپ یک پلتفرم توزیع شده، ارز دیجیتال و پروتکل است که نوید یک تحول جدید در امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) را می دهد....

آشنایی با ارز دیجیتال ارکید (OXT)

ارکید (OXT) توکن اصلی ارکید، یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) مبتنی بر ارز دیجیتال است. ارکید که در دسامبر سال 2019 راه اندازی شد،...

آشنایی با ارز دیجیتال هگز (HEX)

ارز هگز توسط ریچارد هارت در 2 دسامبر 2019 طراحی و راه اندازی شد و خود را به عنوان یک گواهی سپرده بر روی...

آشنایی با ارز دیجیتال سینتروپی (NOIA)

سینتروپی، اینترنت عمومی را به یک اینترنت ایمن و کاربر محور تبدیل می کند که در آن رمزگذاری و عملکردِ داخلی وجود دارد و...

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب مرتبط

برنامه های بانک مرکزی برای ارزها و رمزارزها در سال ۱۴۰۰

بانک مرکزی اعلام کرد به دلیل این که سال جاری با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نام گذاری شده است، ضرورت دارد تمامی دستگاه‌های اجرایی...

مطالب داغ هفته