دوشنبه 1 مرداد 1403

پروتکل کاور خسارت قربانیان حمله هکری را پرداخت می‌کند

پروتکل کاور و صرافی بایننس اعلام کردند خسارت قربانیان حمله هکری روز دوشنبه به توکن‌های کاور را پرداخت می‌کنند.
به گزارش سکه‌نیوز به نقل از کوین‌تلگراف، پروتکل طرحی برای پرداخت غرامت به صاحبان توکن این پروتکل را که از حمله هکری روز دوشنبه خسارت دیدند، اعلام کرد.
(جزئیات خبر این حمله هکری را از اینجا بخوانید)
تیم پروتکل کاور یک اسنب‌شات از آخرین بلاک تراکنش پیش از حمله هکری گرفته و اعلام کرده است خسارت‌دیدگان در صرافی‌های Uniswap، SushiSwap، و Balancer براساس دارایی خود در این پلتفرم‌ها در لحظه پیش از حمله، توکن‌های کاور جدید دریافت خواهند کرد. ضمنا، کاربران دو صرافی اول سهم خود از رمزارز اتریومی را که توسط هکرهای کلاه‌سفید بازگردانده شده، پس خواهند گرفت.
همزمان، صرافی بایننس هم اعلام کرد مشتریانی که توکن‌های کاور آن‌ها براثر این حمله هکری ارزش خود را از دست داده است، در مجموع خسارتی معادل 10 میلیون دلار دریافت خواهند کرد.
بایننس گفته که این تصمیم به این دلیل گرفته شده که بسیاری از مشتریان خسارت‌دیده این صرافی مشمول طرح پرداخت غرامت پروتکل کاور نشده‌اند.

بیشتر بخوانید

برنامه های بانک مرکزی برای ارزها و رمزارزها در سال ۱۴۰۰

بانک مرکزی اعلام کرد به دلیل این که سال جاری با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نام گذاری شده است، ضرورت دارد تمامی دستگاه‌های اجرایی...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

مطالب مرتبط

نسخه جدید CCXX روی گیت هاب Counos Platform

آخرین نسخه رمزارز کونوس ایکس (Counos X) بر روی پلتفرم محبوب نرم افزار و برنامه نویسی گیت هاب قرار گرفته است. این نسخه جدید...

مطالب داغ هفته