25/ 01/ 1400 | چهارشنبه

|

|
| 25/ 01/ 1400 | چهارشنبه

کونوس ایکس همچنان بر مدار صعود؛ قابلیت های اعجوبه رمز ارزها را بشناسیم

ارز دیجیتال کونوس ایکس همچنان روند صعودی خود را ادامه می‌دهد و باوجود سنگینی کردن روزافزون کفه تقاضا نسبت به عرضه این رمزارز، پیش بینی می شود که روند صعودی ادامه دار باشد.

به گزارش سکه نیوز، قیمت کونوس ایکس در آخرین معاملات خود با 0.35 درصد رشد به 87 دلار و 27 سنت رسید که این نرخ بالاترین قیمت این رمزارز در تمام مدت معاملات آن است.

کونوس ایکس با این که هنوز رمزارزی نوپا محسوب می شود، به دلیل قابلیت هایی که برای آن در نظر گرفته شده، مورد استقبال معامله گران قرار گرفته و آینده ای روشن را در چشم انداز تریدرها ترسیم کرده است.

همین موضوع موجب رشد چشمگیر تقاضا نسبت به میزان عرضه در این ارز دیجیتال شده و این خود، یکی از اصلی ترین عوامل افزایش قیمت آن است.

همان طور که پیش از این در گزارش های سکه نیوز آمده، کونوس ایکس نخستین سکه بانک پذیر است که با توجه به ویژگی های خاصی که برای آینده آن برنامه ریزی شده، می تواند علاوه بر ارزش آفرینی فوق العاده، خدماتی ویژه را نیز طبق نقشه راهی دقیق به مردم ارائه دهد.

کونوس ایکس همچنان بر مدار صعود؛ قابلیت های اعجوبه رمز ارزها را بشناسیم

ویژگی های برجسته کونوس ایکس:

• قیمت خرید و فروش ثابت
• سود سالانه ۵ درصد
• سود شش ماه ۲ درصد
• تبادل آسان با دلار، فرانک سوئیس، یورو و غیره
• نقل و انتقالات مالی به سراسر نقاط دنیا
• الگوریتم های امنیتی سطح بالا
• سرعت چشمگیر

در آینده نیزهنگامی که به ‌روزرسانی کونوس ایکس به انجام رسد، ویژگی های ذیل به این رمزارز اضافه خواهند شد:

Counos Layer:

این پروتکل بر روی شبکه بلاک چین کونوس ایکس افزوده خواهد شد که بر اساس آن، شبکه بلاک چین کونوس ایکس قادر خواهد بود دارایی های دیجیتالی مانند توکن ایجاد کند. کد منبع Counos Layer از کد منبع Omni Layer فورک گرفته شده است. Counos Layer را می توان بر روی شبکه بلاک چین رمزارزها اضافه کرد تا قابلیت تولید دیگر دارایی های دیجیتال مانند توکن به شبکه داده شود.

سیستم صدور مدرک:

با کمک این سیستم می توان از شبکه بلاک چین کونوس ایکس بهره برد تا انواع و اقسام مدارک را صادر کرد. از جمله مدارک دانشگاهی، مدارک گمرکی، مدارک حمل و نقل، مدارک مربوط به احراز هویت و غیره.

شبکه بلاک چین کونوس ایکس یک دفتر ثبت عمومی غیرمتمرکز در اختیار کاربر می گذارد که ذخیره سازی انواع مدارک را به شکلی امن، مستقل، و غیرقابل تغییر ممکن می سازد.

سیستم انتخابات:

با این ویژگی، برگزاری انتخابات و مکانیزم رای گیری بر اساس شبکه بلاک چین کونوس ایکس ممکن می گردد. شبکه بلاکچین CCXX برگزاری انتخابات را به قابل اطمینان ترین و آشکارترین شکل ممکن عملی می سازد. روش عملکرد این سیستم بر این اساس است که هر تراکنش کونوس ایکس با یک رای توسط هر رای دهنده تطابق پیدا کند.

به عنوان مثال هر رای با انجام تراکنش 0.005 سکه کونوس ایکس می تواند به انجام رسد. بنابراین، با توجه تعداد واجدین شرایط رای دهی یک منبعی از سکه کونوس ایکس ایجاد می شود و از این رو، هیچ اطلاعاتی را نمی توان اضافه یا حذف کرد و عملا امکان تقلب در فرایند انتخابات به صفر می رسد.

سیستم کپی رایت:

با کمک این سیستم، شبکه بلاک چین کونوس ایکس قابلیت ثبت انواع و اقسام کپی رایت ها را خواهد داشت. می توان از این سیستم برای ثبت انواع حق اختراع، مالکیت معنوی، حق کپی رایت موسیقی و انواع دیگر کپی رایت ها استفاده کرد. برای ثبت کپی رایت، این اطلاعات در یک تراکنش در شبکه بلاک چین کونوس ایکس ثبت می شود.

هر تراکنشِ ثبت شده دارای اطلاعات و آی دی مشخص است، از جمله زمان دقیق ثبت. بدین ترتیب هنگامی که شخص حق کپی رایت خود را با کمک کونوس ایکس ثبت می کند، بر آن اساس مدرکی دریافت کرده که اطلاعات کاملا دقیق زمان ثبت کپی رایت را به شکلی غیرقابل تغییر دریافت می کند.

امور مالی غیرمتمرکز:

این سیستم در حقیقت یک سیستم بانکداری مدرن غیرمتمرکز می باشد که به عنوان مثال برای وام دهی می توان از آن بهره برد. بر اساس این سیستم  DeFi، افرادی که قصد دارند سرمایه خود را به شکل وام واگذار کنند یا در پروژه های مختلف سرمایه گذاری انجام دهند، می توانند دارایی های خود را در یک والت در استخر کریپتو (Crypto Pool) جمع آوری کنند. از سوی دیگر، افرادی که به دنبال وام و یا جذب سرمایه برای پروژه های خود هستند می توانند در این سیستم درخواست خود را ثبت نمایند. تمام این فرایندها بر اساس سیستم CCXX DeFi  میباشند.

تمام این فناوری ها و قابلیت ها بر اساس سکه های کونوس ایکس هستند. چرا که تمام این ویژگی ها برای عملکرد به کونوس ایکس نیاز دارند. به عنوان مثال، برگه های رای، اسناد و مدارک صادر شده، کارمزد تراکنش ها برای پروتکل Counos Layer، تمام این سیستم ها و ویژگی ها نیازمند کونوس ایکس هستند. در نتیجه یک تقاضای چشمگیر برای کونوس ایکس شکل می گیرد. از سوی دیگر، این مسئله باعث ایجاد ارزش و ثروت بیشتری می شود. اگر توکن‌هایی که توسط شبکه بلاکچین کونوس ایکس ایجاد خواهد شد را نیز مدنظر قرار دهیم شاهد ایجاد یک شبکه عظیم مالی تنها بر پایه کونوس ایکس خواهیم بود.

ویژگی های منحصر به فردی که در آینده نزدیک به کونوس ایکس افزوده خواهد شد، موفقیت این رمزارز را در بازار تضمین می کند و به نظر می رسد کونوس ایکس به زودی تبدیل به اعجوبه بازار رمزارزها شود.

با این که پیش بینی قیمت هیچ رمزارزی نمی تواند به صورت کاملا دقیق باشد و ممکن است هر آن با صعود و نزول همراه شود. اما شنیده ها در محافل کارشناسی رمزارزها حاکی از آن است که امکان یک افزایش قیمت دیگر در 24 ساعت آینده برای کونوس ایکس وجود دارد.

مساله مهم تر این است که رودمپ موجود برای کونوس ایکس آینده ای روشن برای آن ترسیم کرده و می توان آن را مهم ترین ویژگی کونوس ایکس نامید.

مطالب مرتبط:

کیف پول کونوس

آینده روشن رمزارز کونوس

آشنایی کامل با پلتفرم کونوس

با کونوس کوین آشنایی دارید؟

سرویس کونوس اسکرو چیست ؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

استیکینگ هوشمند پلتفرم کونوس چیست؟

استیکینگ هوشمند پلتفرم کونوس چیست؟

0
یکی از شبکه های غیر متمرکز موفق در زمینه سپرده گذاری رمزارز - استکینگ رمزارز پلتفرم جامع کونوس است. شرکت کونوس به عنوان یک نهاد خدمات مالی رمزارز در سال 2017 در کشور سوئیس تاسیس شد. شرکت کونوس به دلیل برخورداری از پشتوانه مالی قدرتمند و همچنین استفاده از افراد متخصص در زمینه حقوق جزای بین الملل توانسته است در سالیان اخیر جایگاه ممتازی در بین بهترین پلتفرم های بلاک چین جهان به خود اختصاص دهد.
کیف پول موبایل کونوس

کیف پول موبایل کونوس

0
نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس منتشر شد. نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس 1.9.2 همراه با رفع برخی باگ ها و همچنین یک تغییر هیجان انگیز در مقایسه با نسخه های قبلی خواهد بود
کونوس کوین (CCA) چیست؟

آشنایی با ارز دیجیتال کونوس کوین (CCA)

0
کونوس کوین یک ارز رمزنگاری شده است که در یک شبکه کاملاً مستقل فعالیت می کند. این سکه از الگوریتم مبتنی بر اسکریپت (SCRYPT)...
کونوس U چیست؟

کونوس U چیست؟

0
توانایی پرداخت با استفاده از یک ارز و در عین حال دریافت سود برای آن مسئله ای است که هرگز تا کنون واقعیت نداشته...

آشنایی کامل با پلتفرم کونوس

0
فناوری بلاکچین تقریباً به همه جنبه های اقتصاد، صنعت و بسیاری از حوزه های دیگر راه یافته است. برخی از کشورها در حال بررسی...

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

بیت کوین چیست؟ هرآنچه که باید بدانید

بیت کوین یک ارز رمزپایه است و اولین و بزرگترین نمونه از آن محسوب می شود. در اصل، این پدیده نوظهور شکل جدیدی از...

آشنایی با ارز دیجیتال کونوس ایکس (CCXX)

آخرین دستاورد کونوس دنیا را زیر و رو کرده است. اگرچه سکه های زیادی وجود دارند که تراکنش های سریع و ارزان را قادر می سازند، اما به دلیل نوسانات قیمت نمی توان آنها را به عنوان راه حل ایده آل برای پرداخت ها و نقل و انتقالات مالی در نظر گرفت.

کیف پول موبایل کونوس

نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس منتشر شد. نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس 1.9.2 همراه با رفع برخی باگ ها و همچنین یک تغییر هیجان انگیز در مقایسه با نسخه های قبلی خواهد بود

دیفای و امور مالی سنتی چگونه قابل ادغام هستند؟

تحقیقات جدید نشان می دهد که مؤسسات مالی تحت نظارت نهاد های تنظیم مقررات می توانند از طریق بازار های دارایی دیجیتال با امور...

پربازدیدترین اخبار

NFT نقاشی سوزانده شده «بنکسی» 400 هزار دلار به فروش رسید

نسخه توکنایز شده نقاشی سوزانده شده «بنکس»ی (نام مستعار هنرمند گرافیتی، فعال و منتقد سیاسی، کارگردان و نقاش بریتانیایی است) در بازار NFT اپن...

اتریوم (Ethereum) چیست و چگونه کار می کند؟

اتریوم به‌عنوان یکی از رمزارزهای باارزش در دنیای امروز توانسته بخش قابل توجهی از بازار رمزارزها را به خود اختصاص دهد. آشنایی با اتریوم و نحوه کار کردن آن به شما به‌عنوان یک فعال اقتصادی کمک می‌کند تا استفاده بهتر و بهینه‌تری از این رمزارز داشته باشید.

آشنایی با ارز دیجیتال ترتل کوین Trtl (Turtlecoin)

Turtlecoin در معنای لغوی به معنی سکه لاکپشت است که coin به معنی سکه و Turtle به معنی لاکپشت است.Turtlecoin یک ارز رمزنگاری شده...

آموزش رمزارز در دبیرستان های یک ایالت آمریکایی

دانش آموزان دبیرستان در جورجیا پس از تصویب برنامه جدید سواد مالی توسط مجلس نمایندگان جورجیا، در مورد رمزارز آموزش داده می شوند.به گزارش...

استیبل کوین چیست؟ هرآن‌چه باید درباره‌ ارز دیجیتال پایدار بدانید

استیبل کوین یا ارز پایدار یکی از محصولات فناوری بلاک چین در حوزه ارز دیجیتال است که با وعده از بین بردن نوسانات شدید بازار معرفی شد.