۰۸/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | جمعه

|

|
| ۰۸/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | جمعه

کونوس پلتفرم در ۵ دقیقه

مقدمه ی معرفی کونوس پلتفرم

فناوری بلاک چین روند سنتی ابزارها و خدمات مالی را به چالش کشیده است. کونوس پلتفرم در حال حاضر پیشرفت های متعدد را در تجربه کرده و در سال ۲۰۲۰ روند صنعت بلاک چین را نیز به چالش خواهد کشید. از رمزارزهای نوآورانه ی کونوس گرفته تا خدمات مالی بسیار ایمن، کونوس پلتفرم همه چیز برای ارائه به اعضای ارزشمند خود دارد.

کونوس پلتفرم در سال ۲۰۱۷ در کشور سوئیس کار خود را آغاز کرد، و تا کنون توانسته تعداد زیادی از اعضای وفادار را به خود جلب کند. هدف این پلتفرم تنها سودآوری نیست، بلکه هدف آن معنا بخشیدن به دارایی ها و کسب و کار دیجیتال است. اعتبار مهمترین شاخصه ی کونوس است و تیم این پلتفرم همواره در کوشش است تا به تمام افراد در این زمینه کمک کند.

 

 

تجارت مالی جهانی و انجام تراکنش های دیجیتال بی نهایت ساده است، وقتیکه بخشی از کونوس پلتفرم باشید. اکثر کاربران از رمزارزهای پیشین ناراضی بودند، به این دلیل که ثبات کافی را نداشته و تعیین ارزش آنها همواره به روشی بی ‎ثبات صورت می گرفت.

چیزی که کونوس را از دیگر سرویس دهندگان رمزارزها متمایز می کند این است که کونوس ثبات را به دارایی های رمزارزی شما عرضه می دارد. کونوس نهایت تلاش خود را کرده تا قیمت ها را ثابت نگه داشته و از طریق این پلتفرم رمزارزهایی با ثبات ارائه دهد.

بیایید با هم نگاهی بی‌اندازیم به رمزارزهای کونوس پلتفرم:

سکه ها

سکه های کونوس دارایی های واقعی هستند که سرمایه گذاران باید داشته باشند. این رمزارزها قابل اعتمادترین و ایمن ترین رمزارزها هستند. این پلتفرم اطمینان می دهد که کارایی رمزارزهای کونوس با ثبات و کاملا ایمن باقی بماند. بیایید با جزییات بیشتر آنها را بررسی کنیم.

کونوس کوین کونوس کوین

کونوس کوین یک رمزارز فوق العاده است که بر اساس الگوریتم اسکریپت در یک شبکه مستقل فعالیت می کند. این رمزارز با فناوری اثبات کار به عنوان رقیبی برای بیت کوین به شمار می رود چرا که بر اساس شبکه ای نظیر به نظیر میباشد. ظرفیت استخراج این رمزارز ۲۱ میلیون سکه است که ۱۶.۸ میلیون از آن از پیش استخراج شده. استخراج این رمزارز به طور مستقل می تواند پاداشی در قالب همین سکه برای شما داشته باشد. این رمزارز بهترین رمزارز کونوس برای تراکنش های مالی است و پرداخت ها را همه جا در دنیا ساده تر ساخته است.

چه بخواهید آنلاین طلا بخرید، با دیگر اعضای کونوس تراکنش انجام دهید، و یا رمزارزها را در درگاه های پرداخت به کار ببرید، کونوس کوین قابل اعتماد ترین رمزارز است. این رمزارز نامتمرکز است، به این معنی که شما به طور کامل مالک آن خواهید بود.

خرید و فروش کونوس کوین 

کونوس ایکس کونوس ایکس

کونوس ایکس یکی از بهترین رمزارزهای کونوس پلتفرم می باشد تا اطمینان کسب شود که آخرین رویه ها در رابطه با تسهیل پرداخت های آنلاین مدنظر قرار گرفته شده اند. این رمزارز نهایت ایمنی را در رابطه با حریم شخصی شما در پرداخت های آنلاین به همراه دارد و آخرین استانداردهای امنیتی در آن رعایت شده اند. همانند کونوس کوین، به این دلیل که بر اساس استانداردهای لایت کوین توسعه داده شده است، متد تایید این رمزارز نیز اثبات کار است.

سرعت تراکنش این رمزارز ۲.۵ دقیقه می باشد که با در نظر گرفتن میزان امنیت آن می توان دید که سرعت بسیار خارق العاده ای می باشد. در یک روز می توان حداکثر ۲۵ کونوس ایکس استخراج کرد و اولین بلوک ایجاد شده به میزان ۰.۰۳۵ رمزارز پاداش به همراه دارد. کاربران می توانند این رمزارز را با دیگر رمزارزها یا با پول فیات، هر زمان که بخواهند، تبادل کنند و نرخ بازار در هر تراکنش نشان داده می شود.

استیبل کوین ها

با استیبل کوین های کونوس، کاربران اطمینان خواهند داشت که قیمت رمزارزها در طول زمان ثابت خواهد ماند. کونوس این استیبل کوین ها را توسط دارایی هایی پشتیبانی کرده است. در ادامه لیست استیبل کوین های کونوس پلتفرم آورده شده است.

کونوس کش کونوس کش

کونوس کش قیمت ثابت و تضمین شده ی ۲۰ فرانک سوئیس دارد و به همین دلیل بهترین استیبل کوین موجود است. این استیبل کوین بر اساس سورس کد لایت کوین است و شبکه ای کاملا مستقل دارد.

کونوس کش توسط فرانک سوئیس پشتیبانی می شود و به همین دلیل یک ابزار پرداخت قابل اطمینان به شمار می آید، و صورت حساب ها می توانند به روشی آسان با استفاده از این ارز ارسال شوند. همچنین می توان به این دلیل که ارزش کونوس کش ۲۰ فرانک سوئیس است از آن در تراکنش های جهانی استفاده کرد. ۲۱ میلیون واحد از این رمزارز از پیش استخراج شده اند.

کونوس گلد کونوس گلد

یک رمزارز برجسته که ارائه ی آن در یک شبکه ایمن و مستقل به طور محدود انجام خواهد شد. بازار رمزارز جهانی به شدت به دنبال این خواهد بود که این استیبل کوین را به دست آورد. هر واحد کونوس گلد برابر با یک گرم طلای استاندارد سوئیس می باشد.

با استفاده از این استیبل کوین می توان طلا را به هر نقطه ی دنیا منتقل کرد، بدون اینکه دارایی های فیزیکی منتقل شوند و این خود یک پتانسیل بی نهایت بزرگ است. به زودی کونوس گلد به تمام کاربران کونوس پلتفرم ارائه خواهد شد و کاملا مطمئن هستیم که این مسئله تجارت جهانی طلا را کاملا متحول خواهد کرد.

کونوس سیلور کونوس سیلور

یکی از موفقیت های بزرگ کونوس پلتفرم به دلیل کونوس سیلور بوده است. این استیبل کوین نقشه ی راه سرمایه گذاران سنتی برای ورود به بازار مجازی بوده است. اعضای کونوس می توانند با استفاده از کونوس سیلور سرمایه گذاری کرده و دارایی های خود را به راحتی انتقال دهند. ثبات قیمت این استیبل کوین از طریق پشتیبانی چند جانبه تضمین شده است.

این استیبل کوین کونوس که توسط دارایی پشتیبانی شده است را می توان با استفاده از شماره هویت اوراق بهادار بین المللی (ISIN) در موسسات بانکی نگهداری کرد. هر کونوس سیلور که توسط کاربران نگهداری می شود معادل یک کیلو گرم نقره در دنیای واقعی خواهد بود. این نقره ها در مکان هایی امن نگه داری شده و برای اعضای کونوس یک دارایی باارزش به شمار می آیند.

کونوس یو کونوس یو

کونوس یو هم یک نوع استیبل کوین است که بر اساس سورس کد لایت کوین می باشد. این رمزارز کونوس برای تراکنش های داخل ایالات متحده آمریکا ایجاد و استخراج شده است. با این حال این استیبل کوین دلار آمریکا را ساپورت می کند و هر واحد از آن معادل ۱۰۰ دلار آمریکا خواهد بود. بنابراین می توان این استیبل کوین را برای پرداخت های جهانی و همچنین در درگاه های پرداخت کونوس به کار برد.

کونوس ای کونوس ای

ویژگی ها و توسعه ی کونوس ای همانند استیبل کوین بالا می باشد. تفاوت اصلی این است که کونوس ای معادل ۱۰۰ یورو می باشد. بنابراین کونوس پلتفرم تلاش کرده است تا تمام مناطق دنیا را در فرایند تسهیل تراکنش ها در نظر بگیرد. تمام ۲۱ میلیون واحد این استیبل کوین از پیش استخراج شده اند و به زودی به عموم عرضه خواهند شد.

کونوس کَد کونوس کَد

این استیبل کوین برای ساکنین کانادا ایجاد شده است. هر واحد کونوس کد معادل ۱۰۰ دلار کانادا خواهد بود و مابقی ویژگی های آن مانند استیبل کوین هایی است که در بالا به آن اشاره شد و همچنین این استیبل کوین بر اساس سورس کد لایت کوین توسعه یافته است.

استیبل کوین هایی که در بالا به آنها اشاره شد از طریق سامانه ثبات قیمت هواره قیمت ثابتی خواهند داشت و استانداردهای امنیتی در آنها به کار برده شده اند.

حال بیایید ببینیم که کونوس در زمینه خدمات مالی چه چیزی برای عرضه دارد:

کونوس اسکرو

دلیل اصلی روی آوردن تعداد بسیار زیادی از افراد به این پلتفرم در واقع خدمات کونوس اسکرو می باشد. به این دلیل که تراکنش های رمزارزی غیرقابل برگشت می باشند، ریسک دزدی و کلاهبرداری همواره وجود دارد. اما با کونوس اسکرو دیگر خبری از این موارد نخواهد بود چرا که پرداخت ها و تراکنش ها تا رضایت کامل هر دو طرف حاضر در قرارداد کامل نخواهد شد.

 

کونوس اسکرو

 

بنابراین اگر کسی بخواهد دارایی های مالی را انتقال دهد و یا پرداخت های جهانی انجام دهد، می توانند سرمایه خود را در کونوس اسکرو نگهداری کرده و تنها زمانیکه رضایت کامل آنها کسب شد آن را انتقال دهند. کونوس پلتفرم در این میان نقش طرف سوم و میانجی را به خوبی به انجام می رساند و خریداران و فروشندگان را به طور کامل از دریافت سهم خود از قرارداد راضی می کند. در پرداخت های کونوس اسکرو می توان از تمام ارزهای کونوس استفاده کرد.

درگاه پرداخت کونوس

درگاه های پرداخت نیازی ضروری برای کسب و کارهای آنلاین هستند. اگر خروجی های سایت ها کند باشند و سالها طول بکشد تا تراکنش ها کامل شوند در آن صورت کاربران دوباره به تصمیمات خود فکر خواهند کرد. درگاه پرداخت کونوس اثبات کرده که روشی سریع، ایمن و قابل اعتماد برای کسب و کارها است تا پرداخت های آنلاین خود را دریافت کنند.

کاربران می توانند در حین کار با درگاه پرداخت کونوس، رمزارز مورد نظرشان را انتخاب کنند و معمولا به هنگام دیدن سطوح فوق العاده ی عملکرد این درگاه شگفت زده می شوند. نرخ معادل هزینه ها به سرعت حساب می شود و مشخص می شود که چه تعداد سکه مورد نیاز است تا تراکنش کامل شود. همچنین گزینه ی QR کد نیز فعال می باشد تا در هنگام وارد کردن آدرس اشتباهی صورت نگیرد.

صرافی کونوس

دو نوع صرافی برای کاربران وجود دارند تا تبادلات خود را انجام دهند. بیایید نگاهی به آنها بی اندازیم.

صرافی متمرکز

این صرافی به عنوان ایمن ترین صرافی رمزارز در دنیا به شمار می آید. تمام ویژگی های این صرافی برای کاربران کاربردی و مفید خواهد بود. مهمترین ویژگی این است که رابط کاربری بسیار برای کاربران راحت است. اکثر کاربران قادر خواهند بود نیازهای خود را از طریق صرافی متمرکز کونوس برطرف کنند.

 

صرافی متمرکز

 

صرافی نامتمرکز (دکس)

اخیرا کونوس پلتفرم، صرافی قدرتمند نامتمرکز خود را عرضه کرده است. این مسئله توجه بسیاری از دارندگان رمزارزها را جلب کرده است چرا که در این فرایند مالکیت رمزارزها تا مرحله آخر در دستان فرد باقی می ماند. می توان به سادگی پیش بینی کرد که تمام تراکنش های رمزارزی از طریق دکس به انجام خواهند رسید.

 

صرافی نامتمرکز

 

برخی از سکه ها در دکس اخیرا پیشرفتی را تجربه کرده اند که شامل محدودیت تبادل و دریافت درخواست های تقلبی می شوند. کونوس پلتفرم بر این گونه مشکلات غلبه کرده است. به علاوه می توانید ویژگی های زیر را در صرافی نامتمرکز ما پیدا کنید.

تبدیل پول فیات به رمزارز

اکثر صرافی های نامتمرکز به شما اجازه نمی دهند که پول فیات خود را به رمزارز تبدیل کنید. به همین دلیل بسیاری از دارندگان پول فیات معتبر قادر نخواهند بود از ظهور اقتصاد دیجیتالی بهره ببرند. کونوس پلتفرم این فرایند را نیز تسهیل کرده و شما می توانید پول فیات خود را مستقیم به ارزهای کونوس و بالعکس تبدیل کنید.

تمام رمزارزهای عمده ساپورت می شوند

بسیاری از رمزارزهای داغ بازار در خدمات صرافی کونوس ارائه می شوند. این رمزارزها شامل بیت کوین، لایت کوین، و همچنین رمزارزهای کونوس می شوند.

عدم محدودیت در حجم تبادلات و تراکنش ها

با استفاده از کونوس دکس هر تعداد پیشنهاد فروش که می خواهید ایجاد کنید. همچنین خرید رمزارز هم هیچ محدودیتی ندارد، پس با کونوس دکس کارتان را با خیال راحت انجام دهید.

جلوگیری از پیشنهادات فروش تقلبی

برای اینکه کاربران بتوانند پیشنهادات فروش ایجاد کنند، آنها ابتدا باید یکی از بسته های تبادل دکس را خریداری نمایند. این بسته ها کاملا مناسب هرگونه بودجه مالی بوده و این باعث می شود که پلتفرم اطمینان کسب کند که کاربران براستی به دنبال ایجاد درخواست های فروش واقعی هستند.

پولی که به عنوان موجودی شمرده می شود در حساب کاربران خواهد ماند تا در آینده مورد استفاده قرار گیرد. اما این بسته ها پیش از آنکه کاربران قادر باشند پیشنهاد فروش بدهند باید فعال شوند. به همین دلیل با افتخار می گوییم که هیچ تبادل تقلبی در این پلتفرم وجود ندارد.

پرداخت دیجیتال قابل اعتماد از طریق کونوس اسکرو

سرویس اسکرو اطمینان می دهد که هم خریداران و هم فروشندگان بدون اینکه سرمایه های خود را در خطر بی اندازند می توانند آزادانه روی هر پروژه ای کار کرده و با هم همکاری کنند. کونوس نقش خود را به عنوان طرف سوم و میانجی به بهترین شکل انجام می دهد و به همین دلیل تمام کاربران اطمینان دارند که تراکنش های دیجیتال آنها کاملا ایمن هستند. این عمل با به کارگیری سه کلید شخصی امن انجام می گیرد. به همین دلیل هیچ جایی برای کلاهبرداری یا دزدی باقی نمی ماند چرا که سرویس پرداخت کونوس اسکرو در همکاری های کاربران همراه آنهاست.

کیف پول الکترونیکی کونوس  کیف پول های کونوس

ارزهای کونوس پلتفرم توسط خدمات مالی فوق العاده و کیف پول های کونوس پشتیبانی می شوند. سه نوع کیف پول کونوس وجود دارد که کاربران می توانند از آنها بهره برده تا ارزهای خود را به صورت فیزیکی یا آنلاین نگهداری کنند. نسخه ۱.۹.۰

 1. Counos Mobile Wallet

  1. اندروید
  2. آی او اس      

برای دانلود بر روی هر کدام از سیستم عامل های مد نظر کلیک کنید 

 1. Counos Core Wallet

 2. Paper Wallet

به همین دلیل است که کاربران کونوس پلتفرم را ترجیح می دهند، چرا که برای آنان یک راه حل همه جانبه به همراه دارد.

 

بر روی تصویر زیر کلیک کنید و نحوه دریافت سکه رایگان کونوس و شرکت در لاتاری ۱۰۰،۰۰۰ دلاری را فراگیرید

کونوس کوین رایگان

۱۸ دیدگاه‌ها

 1. من چند وقت هست درباره کونوس تحقیق میکنم رشدش واقعا چشمگیر بوده از نظر من یکی از اینده دار ترین ارزها هست
  و ممنون از سایت سکه نیوز بابت اطلاعات مفیدشون

  • با توجه به اینکه در سال ۲۰۱۹ روند کلی بازار نزولی بود ولی کونوس ثابت کرد واقعا مقاوم و کاربردیه،سال ۲۰۲۰ قطعا سال پر باری برای پلت‌فرم کونوس خواهد بود

 2. پلتفرمی کامل که فکر همه جوانب شده ودر هر زمینه ای حرفی برای گفتن داره.خیلی عالی.فکر نکنم هیچ کوین یا پلتفرمی همچین امکانات و پشتیبانی عالی داشته باشه.

 3. این پلتفرم عالیه با یک گروه قوی و پشتیبانی فوق‌العاده که دارن اینده بسیار درخشانی داره

 4. کونوس به سرعت در حال رشد است. بوسیله Counos احتمال ثروتمندشدن شما تا چند سال آینده دور از انتظار نیست!

 5. پلتفرم کونوس علاوه بر کونوس کوین سکه‌ها و امکانات دیگری را هم به کاربران خود ارائه می‌کند. خدماتی که از میان آنها می‌توان به اسکرو، صرافی رمزارز کونوس، کیف پول کاغذی و درگاه پرداخت اشاره کرد.

 6. برای این که شما هم به جامعه همراهان COUNOS بپیوندید نیاز به فعالیت دشواری نیست , تنها با نصب اپلیکیشن به‌عنوان کیف پول کونوس، می‌توانید سکه رایگان خود را دریافت کنید.

 7. COUNOS می‌خواهد با تقسیم عادلانه سرمایه‌های موجود، فرصت درآمدزایی از سرمایه‌گذاری در دنیای رمزارز را برای همه ایجاد کند

 8. ممنون از توضیحات کامل و جامعتون، منم بعد از چند وقت تحقیق یه مقدار کونوس خریدم و به جرات میتونم بگم تنها ارزی هست که در سال گذشته روش ضرر نکردم

 9. COUNOS می‌خواهد با تقسیم عادلانه سرمایه‌های موجود، فرصت درآمدزایی از سرمایه‌گذاری در دنیای رمزارز را برای همه ایجاد کند

  • کونوس ظرفیت لازم برای رشد سریع قیمت و تکرار تاریخ مانند بیت کوین را دارد,پس فرصت از دست ندهید

 10. تو این بازار پرهیاهوی رمز ارزها که اکثرا فیک هستن، بالاخره یه رمزارز مغتیر و پرقدرتی ظهور کرد که به مغنای واقعی کلمه ، ترکوند.
  پلتفرم سوییسی، کیف پول مطمئن با کارایی های فوق العاده، صرافی و خلاصه همه فن حریف…
  دم همه بر و یچه های کونوس کوین گرم.

  و ممنون از سایت سکه نیوز بابت اطلاعات مفیدش.

 11. COUNOS
  با پشتوانه بسیار قوی به میدان امده و بنیانگذار ان یکی از سرمایگذاران خوشنام سوئیس است
  فوق العاده و با نمودار عالی با توجه به تاریخ تولد ان

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

افت قیمت بیت‌کوین و ارز های بازاری در مقابل ثبات رمزارز های کارآمد

قیمت بیت کوین امروز به همراه سایر ارز های دیجیتال با کاهشی جدی همراه شد و شاهد آن هستیم که سود هایی که بیت...

خطرات زندگی غیرمتمرکز وب در جهان متمرکز

وب غیرمتمرکز خواه ناخواه نسبت به مشکلات رو به وخامت اینترنت آسیب پذیر است؛ اما خوشبختانه رفع آن از طریق بلاک چین ساده است. به...

رفع شکاف بین اپلیکیشن های غیرمتمرکز و مشاغل با فناوری بلاک چین

فناوری بلاک چین انقلابی در نحوه تعامل، معامله و اشتراک اطلاعات ما ایجاد می کند، و بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند که...

تحلیل بازار طلا؛ آیا فروش طلا در هفته آینده تسریع می شود؟

این هفته طلا با اخبار منفی زیادی روبه‌رو شد و روند ناامیدکننده قیمت نشان دهنده این بود که این فلز گران بها نسبت به...

بلاک چین؛ راه حل اصلی برای زنجیره‌های تأمین جهانی

فناوری انقلابی بلاک چین برای ردیابی محصولات در سراسر زنجیره های تأمین جهان، ایجاد منابع پایدار و اصالت تأیید پذیر کاملاً ایده آل است. به...

پربازدیدترین اخبار

صرافی ارز دیجیتال آمریکایی معاملات XRP را متوقف می کند

در حالی که پیگیری های SEC بر روی ریپل ادامه دارد، صرافی دیگری اقدام به تعلیق معاملات XRP کرده است. به گزارش سکه نیوز به...

SEC: مدیران ریپل بازار XRP را دستکاری می‌کنند

نسخه اصلاح شده دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه ریپل انگشت خود را مستقیم به سمت مدیران اصلی نشانه رفته...

آیا دادگاه شکایت SEC علیه ریپل با هیأت منصفه برگزار می شود؟

یک حقوقدان که موضوع شکایت کمیسیون اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه ریپل را دنبال می کند، گفت که دادگاه این پرونده بدون تشریفات و...

رئیس پیشین SEC شکایت از ریپل را اشتباه دانست

رئیس پیشین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) شکایت این نهاد از شرکت ریپل را «به شدت اشتباه» دانست و از همکاران خود...

دلیل رشد قیمت بایننس کوین (BNB) چیست؟

بایننس کوین، رمزارز بومی «بایننس اسمارت چین» طی روز های گذشته وارد یک افزایش قیمت رام نشدنی شده است. افزایش ۱۲۷ درصدی قیمت در...