ثروت میلیاردی ناکاموتو در دسترس کریگ رایت نیست

346
کریگ رایت به ثروت ده میلیارد دلاری ساتوشی ناکاموتا دسترسی ندارد

کریگ رایت در جلسه دادگاهش در 28 ژوئن به قاضی دادگاه اعلام کرد که قادر به دسترسی به 10 میلیارد دلار پول خود نیست. افرادی که در زمان شهادت او در دادگاه حضور داشتند، گفته‌اند که وقتی در مورد دلیل جدا شدنش از بیت کوین در سال 2010 صحبت کرده، به گریه افتاده است. حدوداً یک سال است که کریگ رایت با وارثان شریک سابق خود، دیوید کلایمن، اختلاف قانونی پیداکرده و درگیر مراجعه به دادگاه است. این پرونده به‌تازگی تا حدی پیشرفت داشته. بعدازاینکه کریگ رایت حاضر نشد اعلام کند که چقدر بیت کوین در اختیار دارد، دادگاه او را تهدید به زندان کرده بود.
جدیدترین جلسه دادگاه که روز جمعه برگزار شد، برای تعیین میزان مجازات کریگ رایت به خاطر پیروی نکردن از دستور دادگاه بود. طبق گزارش بلومبرگ در بخش اخبار رمزارز ، افراد حاضر در این جلسه بسیار احساساتی بودند و کریگ رایت رفتارهای عصبی زیادی از خود نشان داد.
رایت طی این جلسه نیز حاضر به ارائه پاسخ‌های مستقیم نبود. به همین دلیل، قاضی تنفس اعلام کرد و از وکیل رایت خواست که با او صحبت کند تا حاضر شود به‌جای طفره رفتن، به پرسش‌های دادگاه جواب دهد.
زمانی که در مورد دلیل جدا شدن رایت از بیت کوین، سؤالی مطرح شد، او شروع به گریه کرد و گفت که نمی‌توانسته با استفاده‌های نامناسبی که از بیت کوین می‌شده کنار بیاید.
جلسه بعدی دادگاه به ماه آگوست موکول شده و میزان مجازات رایت در آن زمان مشخص خواهد شد.
کلوین آیر (Calvin Ayre)، بنیان‌گذار سایت کوین‌گیک، می‌گوید آن‌هایی که طرفدار کریگ رایت هستند به این نکته توجه ندارند که اگر اثبات شود که او ساتوشی ناکاموتای واقعی است، او بازنده این پرونده خواهد بود.
بعضی از افراد با این حرف آیر مخالفت کرده‌اند و آن را بی‌اساس خوانده‌اند. پیتر مک‌کورمیک، مجری پادکست «What Bitcoin Did» گفته است که دوست دارد کریگ رایت در این پرونده بازنده شود زیرا آنگاه مجبور خواهد شد که 5 میلیارد دلار خسارت پرداخت کند و بدون شک چنین پولی در اختیار ندارد.

منبع : cryptoslate

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی