چهارشنبه 26 مرداد 1401

صرافی Cryptokart تعطیل می‌شود

به گفته بنیان‌گذار صرافی رمزارز هندی Cryptokart ، این صرافی تعطیل می‌شود. این خبر تنها کمی بعد از تعطیلی صرافی رمزارز Koinex در ماه ژوئن و توقف خدمات‌رسانی Coinome در ماه می منتشر می‌شود که هر ۲ از صرافی‌های مستقر در هند بودند.

بنیان‌گذار صرافی رمزارز هندی Cryptokart ، گائورنگ پودار (Gaurang Poddar) هفته پیش در مطلبی در لینکدین اعلام کرد که شرکتش تعطیل می‌شود.

پودار در این مطلب تعطیلی این صرافی را با توجه به تلاش زیادی که صرف آن شده، دشوار توصیف کرده بود اما در پایان گفته بود که تجربه کلی‌اش را مثبت می‌داند، به این پلتفرم افتخار می‌کند و برای باقی ماندن در این حوزه مصمم است و درخواست کرده بود که «اگر فردی را می‌شناسید که به راه‌اندازی صرافی علاقه دارد، لطفا به من خبر بدهید.»

پودار همچنین اعلام کرده بود به‌دنبال فرصت‌هایی در مدیریت محصول است و از افراد خواسته بود اگر از چنین فرصت‌هایی آگاهی دارند، با او تماس بگیرند. پودار سال ۲۰۱۷، تقریبا ۱ سال و ۹ ماه پیش Cryptokart را راه‌اندازی کرده بود.

این خبر تنها کمی بعد از تعطیلی صرافی رمزارز هندی Koinex در ماه ژوئن و توقف خدمات‌رسانی Coinome (صرافی رمزارز دیگری که در این کشور فعالیت می‌کند) در ماه می منتشر می‌شود. هر ۲ صرافی محیط تنظیم‌گری نامساعد را دلیل تعطیلی اعلام کرده‌اند.

همان‌طور که Cointelegraph ماه گذشته گزارش داد، از قرار معلوم قانون‌گذاران هندی پیشنهاد داده‌اند، شهروندانی که از رمزارزها استفاده می‌کنند، به ۱۰ سال زندان محکوم شوند. تنظیم‌گری سخت‌گیرانه جدید بخشی از پیش‌نویس طرحی است با عنوان «طرح ممنوعیت رمزارزها و تنظیم‌گری ارز دیجیتال رسمی »۲۰۱۹ که به‌تازگی پیشنهاد شده است.

منبع : cointelegraph

بیشتر بخوانید

راهنمای گام به گام نحوه خرید تتر (USDT)

در این مقاله از سکه نیوز به آموزش گام به گام خرید و مبادله رمزارز پایدار (Stable coin) تتر می پردازیم و در پایان...

آشنایی با صرافی کوین بیس (Coinbase)

کوین بیس (Coinbase) یک صرافی ارز دیجیتال است که در سال 2012 در ایالات متحده تأسیس شد. در سال 2016، صرافی Coinbase نام خود...

کیش به مرکز صرافی های رمزارز تبدیل می شود!

به نقل از ایرنا محمدجواد آذری جهرمی در جلسه ۵ خرداد ۱۴۰۰ در شورای فناوری اطلاعات و ارتباطات جزیره‌ی کیش با اشاره به بحث...

صرافی ارز دیجیتال (Exchange) چیست؟

اولین تجربه کاربران در خرید ارزهای دیجیتال احتمالاً شامل یک بستر تبادل ارز رمزنگاری شده خواهد بود. صرافی ارز دیجیتال یا Exchange یک بستر...

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب مرتبط

نسخه جدید CCXX روی گیت هاب Counos Platform

آخرین نسخه رمزارز کونوس ایکس (Counos X) بر روی پلتفرم محبوب نرم افزار و برنامه نویسی گیت هاب قرار گرفته است. این نسخه جدید...

مطالب داغ هفته