۲۶/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | جمعه

|

|
| ۲۶/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | جمعه

با کونوس‌ سیلور بیشتر آشنا شوید

کونوس‌ سیلور یکی از خلاقانه‌ترین رمزارزهایی است که پلتفرم کونوس به بازار ارائه می‌کند. این رمزارز کاربردهای متنوعی دارد و به عنوان یک استیبل‌ کوین می‌توان با آن سرمایه‌گذاری انجام داد یا از آن برای انتقال دارایی‌ها در سطح بین‌المللی بهره برد.

برای خرید هر کونوس‌سیلور یک کد امنیتی بین‌المللی صادر می‌شود. اعتبار این کد هویتی-امنیتی در سطح اعتبار اوراق قرضه بین‌المللی است. در نتیجه می‌توان گفت که امنیت این رمزارز بسیار بالاست و تنوع کاربرد آن هم باعث می‌شود تا بازار رمزارزها به سطح جدیدی از فعالیت‌های خود دست پیدا کند. زیرا با وجود کاربردهای گوناگون رمزارزها، سرمایه‌گذاران و به طور کلی پرتعداد شدن ذی‌نفعانی که در این بازار مشارکت و فعالیت خواهند داشت، دنیای رمزارزها بسیار متنوع‌تر می‌شود و جانی تازه می‌گیرد.

کونوس‌ سیلور و کاربردهای آن

با خرید هر کونوس‌سیلور، یک کیلوگرم نقره در بانک سوئیس ذخیره خواهد شد و نقره به عنوان فلزی گران‌بها از این رمزارز در تراکنش‌ها و معاملات مختلف، پشتیبانی به عمل خواهد آورد. البته ناگفته نماند که بعد از هر خرید، برای خریداران، شناسه پرداخت و مدرکی صادر می‌شود که دال بر مالکیت آنهاست.

در واقع، کونوس‌سیلور از الگوریتمی مالی و جهانی برای سرمایه‌گذاران  استفاده می‌کند و از فلزی گران‌بها به عنوان پشتوانه برای ارزش خود بهره می‌برد. مدت زمانی که طول می‌کشد، معاملات و تراکنش‌ها با کونوس‌سیلور به نتیجه و تأیید برسد، دو و نیم دقیقه است. احتمالا در آینده‌ای نزدیک زمان تراکنش‌ها با کونوس‌کوین‌ها کاهش چشم‌گیری پیدا خواهد کرد.

فعالان در حوزه کونوس‌سیلور

کسانی که در حال حاضر می‌توانند در بازار کونوس‌سیلور فعالیت دارند، مدیران مالی بانک‌ها، آژانس‌های مسافرتی،کسب و کارهای خانوادگی هستند. پلتفرم کونوس درصدد جذب فعالان و افراد حاضر در بازارهای جواهرات و نفت و گاز است و می‌خواهد با حضور این صنایع به بازار خود رونق و تحرک بیشتری ببخشد. نکته بسیار خوبی که درباره سیلورکوین وجود دارد، دید مثبت رسانه‌ها به آن است. تا اینجا و بعد از گذشت مدتی از فعالیت این رمزارز نقره‌ای، نگاه‌ اصحاب حرفه‌ای رسانه به آن با خوش‌بینی و حمایت همراه بوده و چنین چیزی برای بالندگی هر رمزارزی بسیار ضروری است.

چشم‌انداز کونوس‌ سیلور

کونوس‌ سیلور و به طور کلی، خدماتی که پلتفرم کونوس ارائه می‌کند، راه‌کاری ایده‌آل برای اتصال سرمایه‌گذاران سنتی به بازارهای ارز مجازی است. پشتوانه قرار دادن نقره و طلا برای رمزارزها می‌تواند آن دسته از فعالان سنتی در بازارهای فلزات گران‌بها را به سمت رمزارزها بکشاند و همکاری‌های متنوعی را رقم بزند. بازار رمزارزها در حال رسیدن به رشد و طی کردن مراحل تکامل خود است. بروز تنوع در بخش‌های مختلف آن نشان‌گر این واقعیت است که دیر یا زود، شکل و شمایل پرداخت‌های ارزی، تراکنش‌های مالی و بسیاری از مسائل اقتصادی دیگر دچار تغییراتی خواهد شد که بانک‌ها و مؤسسات مالی باید آمادگی مواجهه با آن را پیدا کنند. در چرخه تکاملی، رمزارزها و بسترهای پیاده‌سازی آنها تغییرات فراوانی خواهند کرد. اما آنچه می‌تواند موجب سرعت گرفتن رشد این فناوری‌های تازه شود، پیوند خوردن بازارهای سنتی با فناوری‌های تازه و حضور سرمایه‌گذاران زبده جهانی در حیطه رمزارزهاست.

منبع : cintjournal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.