۲۹/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | دوشنبه

|

|
| ۲۹/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | دوشنبه

اعمال محدودیت صرافی LocalBitcoins برای کاربران ایرانی

در راستای پیروی از قوانین و تحریم‌های ایالات متحده، صرافی LocalBitcoins نیز کاربران ایرانی تحریم کرد.

صرافی LocalBitcoins.com دسترسی کاربران ساکن ایران را به وب سایت این صرافی قطع کرده است.

اعمال محدودیت صرافی LocalBitcoins برای کاربران ایرانی

تصویری از صفحه سایت LocalBitcoin برای کاربران ایرانی

مدتی پیش، منبعی از طریق ایمیل به کوین‌تلگراف گفته بود که LocalBitcoins مجبور است برای پیروی از قوانین مالی فنلاند (مقر مرکزی این شرکت) دسترسی کاربران ایرانی را محدود کند. علاوه بر آن، گفته می‌شود که صرافی‌های دیگری نیز به دلیل تحریم‌های دولت آمریکا، به زودی دسترسی کاربران ایرانی را محدود خواهند کرد.

در حال حاضر، صرافی‌های بزرگی مثل کوین بیس و بایننس به کاربران ساکن ایران خدمات نمی‌دهند.

یکی از مزیت‌های LocalBitcoins برای ایرانیان این بود که نیازی به کارت اعتباری یا پرداخت آنلاین نداشت به این معنی که کاربرانی که حساب بانکی بین‌المللی نداشتند نیز می‌توانستند بیت کوین خرید و فروش کنند.

در حال حاضر صرافی LocalBitcoins اطلاعات بیشتری ارائه نکرده است.

در اوایل سال میلادی خبرهایی منتشر که ایران می‌خواهد رمزارز اختصاصی خود را به عنوان راهی برای دور زدن تحریم‌ها ارائه کند.

ابتدای ماه می امسال نیز، برد شرمان از نمایندگان مجلس آمریکا و یکی از مخالفان مشهور رمزارز گفت که این ارزهای دیجیتال نوعی تهدید برای سیاست خارجی آمریکا به حساب می‌آیند. او پیشنهاد داده بود که شهروندان آمریکایی نباید اجازه خرید و فروش رمزارز داشته باشند زیرا به اعتقاد او رمزارز، قدرت دلار آمریکا را کاهش می‌دهد.  

منبع : cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید