۲۶/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | جمعه

|

|
| ۲۶/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | جمعه

شرکت واقعیت مجازی Magic Leap به دنبال مهندسان بلاک‌چین برای محافظت از داده‌های کاربران

با توجه به آگهی‌های شغلی اخیر در وب سایت Greenhouse، شرکت نوپای Magic Leap فعال در زمینه واقیت افزوده (VR)، به دنبال مهندسانی متخصص در زمینه بلاک‌چین است. این شرکت واقعیت مجازی قصد استخدام یک معمار ارشد و مهندسانی در زمینه بلاک‌چین را دارد.

در شرح وظایف موقعیت شغلی مدیر ارشد بلاک‌چین آمده است که فرد متقاضی باید بتواند «برنامه‌ریزی و اجرای مجموعه‌ای از بلاک‌چین‌ها، قراردادهای هوشمند و فناوری قراردادی Ricardian در حمایت از کاربرد کسب و کار Lifestream، را انجام دهد.»

در مصاحبه‌ای که اخیراً Rony Abovitz مدیر عامل شرکت Magic Leap، با نشریه UploadVR داشت، بیان کرد که Lifestream شامل «تمام اطلاعاتی که کاربر تجربه می‌کند، داده‌های جهان اطراف کاربر، چگونگی محافظت از آن‌ها و غیره است». او در کنفرانسی در اکتبر گذشته، به اهمیت حفاظت از مجموعه داده‌ها اشاره کرد و این امر را حیاتی خواند.

آگهی شغلی اعلام شده به دنبال فردی دارای تجربه در زمینه Red Belly و چارچوب بلاک‌چین Hyperledger و تجربه کار در زمینه جاوا، Node.js، پایتون یا Go است.

شرکت واقعیت مجازی Leap Magic از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۱۰ رشد قابل توجهی داشته است. براساس گزارش Crunchbase در سال گذشته این شرکت نوپا در زمینه VR بالاترین جذب سرمایه را داشته است و ۴۱ درصد از سرمایه گذاری VC در بازار VR در سراسر جهان در سال ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داده است.

در اوایل ماه جاری استارتاپ Engin، فعال در زمینه ایجاد توکن مبتنی بر اتریوم برای دارایی‌های دیجیتال، از ارائه یک کیت توسعه نرم‌افزاری برای موتور بازی Unity با قابلیت پشتیبانی از VR و برنامه‌های واقعیت افزوده خبر داد.

منبع: cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.