۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

|

|
| ۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

افزایش قیمت ریپل با حمایت در آسیا

قیمت XRP که در روزهای اخیر به دلیل شکایت از شرکت ریپل توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و حاشیه های خبری بعدی ایجاد شده کاهش یافته بود، اکنون به دلیل افزایش خرید در آسیا با افزایش همراه شد.

به گزارش سکه نیوز، در شرایطی که صرافی های بزرگ مانند کوین بیس و بایننس، ریپل را از لیست معاملاتی خود خارج کردند، اما معامله این ارز در آسیا همچنان ادامه داشت.

همچنینروز گذشته شاهد آن بودیم که ریپل به میزان قابل توجهی در صرافی های آسیایی در حال معامله شدن است. این در حالی است که XRP هنوز در ژاپن به عنوان یک ارز رسمی شناخته نمی شود.

در این میان برخی بر این باورند که طرفداران ریپل در حال حمایت از آن در آسیا هستند. پیش از این نیز فعالان بازار این رمزارز، دادخواستی حمایتی در سایت کاخ سفید قرار دادند که تا کنون بیش از ۳۵ هزار امضا را جمع آوری کرده است.

حمایت اخیر از ریپل در آسیا ممکن است، قانون گذاران آسیایی را نیز نسبت به XRP حساس کند، با این حال مساله مهم این است که برخی همچنان آن را از نظر بنیادین برای سرمایه گذاری مطلوب می دانند.

اکنون ریپل افزایش قیمتی قابل توجه را تجربه می کند و در زمان تهیه این گزارش تا ۲۹ سنت نیز رشد کرده است که این مساله می تواند تغییرات مثبتی را در وضعیت آینده آن ایجاد کند. اگرچه، بخشی از این افزایش قیمت مربوط به رشد جمعی بازار کریپتو در ۲۴ ساعت گذشته است.

پیش از این نیز گفته شده بود که کارشناسان برای ادامه راه ریپل دو سناریو را پیش بینی می کنند:

اگر وضعیت ریپل در دادگاه به گونه ای باشد که شکست بخورد، این امکان وجود دارد که قیمت XRP حتی تا ۱۴ سنت نیز کاهش پیدا کند؛ چرا که بدون شک خروج سرمایه ای جدی از آن صورت خواهد گرفت.

اما در مقابل اگر ریپل پیروزمندانه از دادگاه خارج شود، شاهد آن خواهیم بود که XRP از ۴۰ تا ۶۰ سنت رشد خواهد کرد و این مساله می تواند جذابیت سرمایه گذاری را در آن به شدت افزایش دهد. این در حالی است که هیچ کس هنوز نمی داند که سرنوشت ریپل در دادگاه چه خواهد بود.

شاید بخواهید بدانید ریپل چیست؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید