۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

|

|
| ۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

برای خرید رمزارز پول قرض نگیرید

کارشناسان اعتقاد دارند استفاده از پول قرضه برای خرید رمزارز ایده خوبی نیست؛ زیرا فرد مقروض باید نه تنها اصل پول، بلکه سود مازاد بر آن را نیز پرداخت کند و همین موضوع می تواند حاشیه سود او را در بازارهای رمزارز کمرنگ تر کند.

به گزارش سکه نیوز به نقل از فایننس مگنتز،در ماه های گذشته و به دلیل وقایع سیاسی و به ویژه همه گیری جهانی ویروس کرونا در جهان، صنعت امور مالی غیر متمرکز و بازارهای رمزارز شاهد رشد تصاعدی شاخص های اقتصادی خود بوده اند. در این میان قیمت بسیاری از رمزارزها به بالاترین میزان خود در تاریخ رسیده و بسیاری از رکوردها جابه جا شده است. همین موضوع باعث رشد چشمگیر شاخص حرص و طمع در میان خریداران نیز شده است. بسیاری به امید کسب پول و استفاده از تفاوت قیمت ها، پول لازم برای خریداری رمزارز را از دیگران قرض می کنند.

قبول ریسک مالی نظیر پول قرضه برای ورود به بازارهای رمزارز می تواند سرمایه گذاران را به مراتب با مشکلات مالی عمیق تری روبرو کند.

مدیرعامل اتریوم، ایده استفاده از پول قرضه برای خرید رمزارزها را مناسب نمی داند. بوترین در مصاحبه اخیر خود گفته، بسیاری از سرمایه گذاران برای خرید رمزارز و ذخیره اندوخته در صنعت امور مالی غیر متمرکز خطرات زیادی را به جان می خرند. وی در ادامه افزود، قبول ریسک مالی نظیر پول قرضه برای ورود به بازارهای رمزارز می تواند سرمایه گذاران را به مراتب با مشکلات مالی عمیق تری روبرو کند.

وی تصریح کرد هدف بازارهای رمزارز ، ایجاد اندوخته در صنعت امور مالی غیر متمرکزو ایجاد ارزش افزوده در طولانی مدت است، در صورتی که افراد مقروض ممکن است در کوتاه مدت از تأدیه پول قرضه ناتوان بمانند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...