۰۵/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۰۵/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

 تسویه ۱.۵ میلیارد دلار از بازار با نوسان قیمت بیت کوین

حدود ۱.۵ میلیارد دلار نقدینگی در موقعیت های(خرید (long/ و(فروش short/ )در ۲۴ ساعت گذشته از بازار تسویه شد. بیشترین ارزش سفارش تکی بالغ بر ۲۰.۲ میلیون دلار بود.

به گزارش سکه نیوز به نقل از کریپتو پوتیتو، به دلیل نوسانات سریع قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته، ۱.۵ میلیارد دلار در موقعیت نقد شدن قرار گرفتند، این کل مبلغ برای معاملات حالت long  و short بود.

۱.۵ میلیارد دلار نقد شد!

معاملات رمزارزها دارای جذابیت خاصی برای معامله گران است. رصد معاملات بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته نشان می دهد که ارزش آن از ۴۰۰۰۰ دلار به ۳۶۰۰۰ دلار کاهش یافت و سپس با شکست سقف روزانه به بالاتر از ۴۱۰۰۰ دلار رسید. مورد مشابه برای بسیاری از رمزارزهای دیگر نیز اتفاق افتاد. این نوسانات بازار فرصت های بسیار مناسبی برای سودهای چشمگیر در مدت زمان بسیار کوتاه را فراهم می کنند، در عین حال آنچه بسیاری از مردم به آن توجه نمی‌کنند، خطرناک تر بودن این نوسانات است.

طبق جدیدترین داده های به دست آمده از رصد معاملات ، تقریبا ۱.۵ میلیارد دلار پول نقد شده است. این بدان معناست که معاملات طبق روال پیش نرفته و آن‌ها حاشیه سود خود را از دست دادند.

همچنین، بیشتر مبلغ نقد شده حاصل از معاملات موقعیت Long بود که نتیجه مستقیم بی ثباتی و سقوط بیت کوین در معاملات شب گذشته بود. مقدار کل موقعیت های Long  نقد شده ۹۵۳ میلیون دلار و این عدد در معاملات موقعیت short  ۵۱۶ میلیون دلار است.

همانطور که نمودار معاملات صرافی ها نشان می دهد و انتظار هم می رفت، بیشتر تصفیه ها از محل صرافی بایننس (حدود ۶۰۰ میلیون دلار) بوده و این بزرگترین حجم مبادله است.

سفارش تکی ۲۰ میلیون دلاری

ساعتی پیش از تنظیم این گزارش، شاهد نقد شدن حدود ۶۰ میلیون دلار رمزارز بودیم؛ جالب این که مقدار زیادی از این مبلغ از یک سفارش حاصل شده است. یک معامله گر ۲۰.۲ میلیون دلار در صرافی بیتمکس ضرر کرده است. این بزرگترین سفارش نقدسازی است و شامل معاملات ETH میشود.

لازم به یادآوری است که این یک «بازی مجموع صفر» است. این اصطلاح بدان معناست که برای برنده شدن برخی، باید برخی دیگر ببازند. در عین حال این وضعیت همچنان وسوسه کننده است و البته مخاطرات نوسانات نیز پابرجاست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

بازار رمزارزها در شوک عرضه و کاهش قیمت

بازار رمزارزها امروز وضعیت به خصوصی را دارد و نگاه به چارت قیمت ها نشان از آن دارد که تقریبا همه سکه ها با...

ذخیره‌سازی تاییدیه واکسن کرونا با استفاده از بلاک‌چین در آلمان

منطقه ای در آلمان قصد دارد تاییدیه واکسیناسیون کووید۱۹ افراد را با استفاده از فناوری بلاک چین ذخیره کند. این روش علاوه بر کارآمدبودن...

کاهش شدید جرایم رمزارز در سال ۲۰۲۰

نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که جرایم مرتبط با رمزارز در سال ۲۰۲۰ به شدت کاهش داشته و تنها ۰.۳۴ درصد از...

چه کالاهایی می‌توان با ارز دیجیتال خرید؟

ارزش بسیاری از رمزارزها افزایش داشته است و در همین راستا بسیاری از فروشندگان کالاها خواستار قبول کردن ارز های دیجیتال برای محصولات و...

شیوع کووید۱۹ توسعه استیبل کوین بانک های مرکزی را سرعت بخشید

کارشناسان حوزه رمزارز معتقدند شیوع ویروس کرونا توسعه رمزارز توسط بانک های مرکزی در سراسر جهان را تسریع کرده است. از سوی دیگر این...

پربازدیدترین اخبار

بیتکوین چقدر متمرکز است؟

یکی از مهمترین دلایل ساخت رمز ارز به نام بیتکوین، این بود که تمرکز پول در دست یک دولت و یا نهاد نباشد و...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.