سه‌شنبه 1 خرداد 1403

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

  • آیا تا کنون در ارسال پول به خارج از کشور برای عزیزانتان یا شرکای تجاری خود دچار مشکل شدید؟
  • آیا به نظر شما کارمزد صرافی‌های سنتی برای انتقال به خارج از کشور مقرون به صرفه نیست؟
  • آیا در دریافت پول حاصل از صادرات کالا و خدمات خود دچار مشکل شده اید؟
  • آیا می‌دانید که در بازار نوسانی رمزارزها، می‌توانید سود خوبی به دست بیاورید؟

در این مقاله سعی بر آن است تا با معرفی یک راهکار معتبر و جامع رمزارزی به کونوس، به تمامی سوالات بالا پاسخ دهیم.

راهکار انتقال ارز

با معرفی بیت‌کوین در سال 2008، توسط فرد یا گروهی به نام ساتوشی ناکاموتا، فناوری بلاکچین و یا همان زنجیره‌بلوک متولد و به جهان معرفی شد. این فناوری تحول آفرین توانست در بسیاری از بازارها من جمله بازارهای مالی و پولی تغییراتی اساسی و بنیادی ایجاد کند. این فناوری و رمزارزها به بازار انحصاری بانک‌ها و موسسات مالی پایان داد و روش‌های نوین و جدیدی برای انتقال پول در سراسر دنیا با امنیتی بسیار بالا، در زمانی کم و با کارمزدی بسیار پایین نسبت به سیستم‌های سنتی پولی-بانکی ارائه داد. به کمک این فناوری، افراد می‌توانند بدون نیاز به بانک‌ها، بین یکدیگر به آسانی پول جابجا کنند.

برای استفاده از رمزارزها جهت انتقال پول و دارایی، چند محصول و ابزار به صورت پیش‌نیاز، موردنیاز است. اول‌ازهمه نیاز است همانند حساب‌های بانکی و ابزارهایی همانند موبایل بانک، محصول و نرم‌افزاری معتبری نیز برای مدیریت دارایی‌های رمزارزی داشت. در مرحله بعد نیاز است برای انتقال وجه و پول، دارایی ما چه در قالب ریال یا دلار یا هر واحد پولی دیگر، به یک واحد رمزارزی دیجیتالی تبدیل شود تا امکان انتقال آن از طریق شبکه بلاکچین میسر گردد. در این میان نیاز است محیطی نیز برای تبدیل واحد پولی ما به واحد پولی رمزارزی و برعکس آن وجود داشته باشد. به‌عبارت‌دیگر برای آنکه بتوان پولی را از طریق رمزارزها به فردی در کشور دیگر منتقل کرد، بایستی ابتدا آن را به رمزارز تبدیل و بعد از انتقال بتوان آن رمزارز را به ریال، یورو، دلار و سایر وجوه رایج تبدیل کرد. این امر در فضای رمزارزی در صرافی‌ها یا بازارهای رمزارزی انجام می‌شود. برخلاف رمزارزهایی همانند بیت‌کوین که نوسانات قیمتی شدیدی دارند، رمزارزهای مطلوب و مناسب برای انتقال بایستی پرنوسان نبوده و اصطلاحاً استیبل و ارزش نسبتاً ثابتی داشته باشند که حین عمل تبدیل و انتقال ارزش آن‌ها دچار نوسانات شدیدی نشود.

پلتفرمی متفاوت کونوس

در این نوشتار سعی داریم خوانندگان را با یک راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی آشنا کنیم. این راهکار جامع که با نام کونوس معرفی‌شده است، کلیه ابزارهای لازم برای انجام انتقالات ارزی از کیف پول رمزارزی گرفته تا صرافی غیرمتمرکز رمزارزی تا رمزارزهای باثبات با پشتوانه‌های طلا، دلار، یورو، دلار کانادا، نقره و مانند آن را شامل می‌شود.

اعتبار پلتفرم کونوس

این پلتفرم با هدف تسهیل تبادلات مالی و کمک به انتقال پول بین کشورهای جهان، در زمانی بسیار کم، امنیتی باورنکردی و شگفت‌آور و با کارمزدی رقابتی نسبت به روش‌های سنتی ایجاد شده است. این پلتفرم که از تکنولوژی جدید بلاک‌چین استفاده می‌کند، برای تسهیل روند پرداخت بین‌المللی رمزارزهایی مثل کونوس ایکس و کونوس کوین را تولید کرده است. پلتفرم کونوس در سال 2018 در کشور سوییس متولد شد و تا کنون به صورت پیوسته و کاملاً قانونی در حال ارائه خدمات به مشتریان خود است. صرافی غیرمتمرکز کونوس، با مجوز رسمی و شماره پروانه 14673576 در سال 2019 در کشور استونی ثبت شده است و دارای دفاتر رسمی و حقوقی در اتحادیه اروپا از جمله وین در کشور اتریش و براتیسلاوا در کشور اسلواکی و همچنین در استونی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اصالت و صحت کارکرد پلتفرم کونوس و مشاهده مجوزهای رسمی این پلتفرم از کشور استونی می‌توانید به لینک مجور این صرافی مراجعه کنید. حال که از صحت کارکرد این پلتفرم و قانونی بودن فعالیت آن اطمینان حاصل کردید، می‌توانید با خیال آسوده از این فناوری استفاده کرده و ضمن سرمایه‌گذاری در آن، با اطمینان از این پلتفرم برای انتقال، ارسال و دریافت پول در سطح بین‌المللی استفاده نمایید. لازم به ذکر است، پلتفرم کونوس با ارائه خدماتی همچون صرافی غیر متمرکز کونوس و نماینده قانونی اسکرو به کاربران خود این امکان را برای آنان محیا می‌سازد تا با اطمینان و در کوتاهترین زمان ممکن به نقل و انتقال پول و انجام کارهای مالی و تجاری خود بپردازند.

بررسی اجمالی پلتفرم کونوس

خدمت اصلی و محوری کونوس، تسهیل و سریع جابجایی پول در اقصی نقاط جهان است. به کمک این پلتفرم که مبتنی بر فناوری زنجیره‌بلوک و رمزارزها است، کاربران می‌تواند به راحتی و با استفاده از رمزارزهایی پلتفرم به نام کونوس‌کوین یا کونوس ایکس، پول خود را چه در قالب ریال، چه دلار، چه یورو و یا هر واحد پولی دیگر، به هر کجای دنیا با اطیمنان ارسال و آن‌ها نیز دریافت کنند.

یکی از نکات مهم در انتقال پول به کمک رمزارزها، پرنوسان نبودن قیمت رمزارز است. رمزارزی که قیمت آن پرنوسان است نمی‌تواند ابزار خوبی برای پرداخت و انتقال پول باشد چرا که ممکن است حین خرید مثلا بیت‌کوین و انتقال آن به خارج از کشور و تبدیل آن مثلا به یورو، قیمت بیت‌کوین افت کند. به همین دلیل، در پلتفرم مجوز دار کونوس، رمزارزی با نام کونوس ایکس، با قیمتی نسبتا ثابت وجود دارد که برای انتقال پول بین‌المللی بسیار مناسب است و افراد و تجار می‌توانند از آن به عنوان مبنای خریدوفروش کالا و خدمات خود استفاده کنند.

برای مثال فرض کنید شما تمایل دارید مبلغ حاصل از صادرات کالای خود به یک کشور اروپایی را به کشور بازگردانید. به عبارتی دیگر نیازمند راهکار انتقال یورو از اروپا به کشور خود هستید. شرکت طرف قرارداد شما در آن کشور اروپایی می‌تواند به راحتی با مراجعه به صرافی آنلاین غیرمتمرکز کونوس، رمزارز کونوس ایکس با قیمت ثابت را تهیه کند و آن را از طریق بستر امن، شفاف، مقرون به صرفه و سریع بلاکچین به کیف پول کونوسی شما انتقال دهد. شما نیز می‌توانید با درج پیشنهاد فروش رمزارز کونوس ایکس دریافتی در همان صرافی غیرمتمرکز و تبدیل آن به ریال، وجه خود را دریافت نمایید.

از سوی دیگر، شما می‌توانید با خرید و فروش رمزرارزهای کونوس و تبدیل آن به سایر رمزرارزها و ثبت پیشنهادهای مبادله در صرافی غیرمتمرکز کونوس، درآمد جانبی دلاری و ریالی نیز کسب کنید.

از آنجایی که در صرافی غیرمتمرکز کونوس، برای مبادلات رمزارز به رمزارز (مثلا بیت‌کوین به کونوس کوین)، نیازی به انجام فرایند شناسایی و احراز هویت کاربران نیست، اگر به دلیلی به دنبال تجارتی بدون واسطه و یا انتقال پول به صورت گمنان و بدون نام هستید، می‌توانید از معاملات رمزارز به رمزارز در این صرافی غیر متمرکز استفاده کرده و بی واسطه و بی نام با اطمینان خاطر معاملات خود را انجام دهید.

کیف پول کونوس چیست؟

در فضای رمزارزها، ابزارهایی همانند موبایل بانک وجود دارند که خدماتی همانند مشاهده موجودی، لیست دارایی‌های رمزارزی، دریافت و ارسال رمزارز و مانند آن را ارئه می‌دهند. به این ابزار مدیریت دارایی‌های رمزارزی، کیف پول رمزارزی می‌گویند. به عبارتی دیگر، برای دریافت و ارسال رمزارز و مشاهده موجودی و دارایی‌های رمزارزی خود، نیاز به نصب یک کیف پول رمزارزی دارید. کیف پول کونوس در دو نسخه موبایلی و کامپیوتری، امکان ارسال و دریافت رمزارزهای کونوس ایکس و کونوس و کونوس کوین را در کنار سایر رمزارزهای معتبر و رایج همانند بیت‌کوین و لایت‌کوین ارائه می‌دهد. برای دریافت این کیف پول معتبر و دارای مجوز می‌توانید به پلتفرم گوگل پلی مراجعه نمایید. همچنین نحوه نصب کیف پول موبایل  و عملکرد آن در این لینک قرار دارد.

کیف پول الکترونیکی کونوس ولت

حساب اسکرو در صرافی غیرمتمرکز کونوس

ازآنجایی‌که در این صرافی، واسطی وجود ندارد که خود باعث افزایش هزینه خریدوفروش شود، افراد بی‌واسطه با یکدیگر معامله می‌کنند. بدین معنا که کاربران می‌توانند مستقیما و بدون واسطه برای یکدیگر رمزارز ارسال کرده و معادل آن ریال، دلار یا یورو یا سایر واحدهای پولی دریافت کنند. در این شرایط ممکن است شما نسبت به خریدار رمزارز خود اعتماد نداشته باشید و نگران باشید که شاید رمزارز را به حساب خریدار رمزارز واریز کردید؛ اما وی وجه معادل آن را به حساب شما واریز نکرد. در این شرایط می­توانید از خدمت حساب میانجی یا اسکروی کونوس استفاده کنید. به کمک این سرویس، که یک حساب چند امضایی یا مولتی‌سیگ است، دارایی رمزارزی در یک حساب بلوکه شده و مادامی که فروشنده اعلام نکند که معادل ریالی، دلاری و یا مثلا یورویی پول خود را دریافت نکرده است، رمزارز به حساب مقصد منتقل نخواهد شد. بدین ترتیب طرفین بدون شناخت یکدیگر، بدون نگرانی از خطرات کلاهبرداری، می‌توانند به خرید و فروش و انتقال رمزرزهای موجود در صرافی غیرمتمرکز کونوس اقدام کنند.

مزایای صرافی غیرمتمرکز کونوس

پلتفرم کونوس با استفاده از فناوری نوین بلاکچین این امکان را ایجاد کرده که بدون طی روندهای پیچیده بروکراتیک، واسطه‌گری و پرهزینه، بتوانیم به معاملات مالی و تجاری خود در بستری امن بپردازیم و با مدیریت صحیح دارایی‌های حتی خرد خود در صرافی کونوس و تبدیل به موقع آن‌ها به رمزارزهای معتبر، امکان درآمدزایی نیز داشته باشیم.

در ادامه به صورت فهرست‌وار مزایا و قابلیت‌های این پلتفرم آورده شده است:

  • خریدوفروش رمزارز، بدون واسطه، سریع و مقرون به صرفه
  • امکان مبادلات رمزارزی گمنام
  • حذف امکان کلاهبرداری به واسطه حساب اسکرو
  • کسب درآمد رمزارزی و دلاری با استفاده از صرافی غیرمتمرکز کونوس
  • با خرید و فروش رمرز ارزها و تبدیل آنها به پول فیات (رایج) در هر نقطه از دنیا میتوانید صرافی کوچکی برای خود ایجاد کرده و آن را گسترش دهید

کسب درآمد در صرافی غیرمتمرکز کونوس

امروزه نیاز به ابزارهای نوین، امن، سریع و قابل اعتماد برای انتقال پول در سطح بین‌المللی به یک دغدغه جهانی تبدیل شده و بسیاری از تجار و بازرگانان و مردم عادی نیز در پی آن هستند. این نیاز در کشورهای که در انتقالات پولی دچار مشکال هستند صد چندان است. پس شما می‌توانید با شناسایی این افراد و استفاده از این تکنولوژی نوین یک بازار خریدوفروش رمزارز برای خودتان تشکیل دهید و با افزایش دامنه افراد و نقل وانتقالاتتان، بازار و در نتیجه درآمد خود را افزایش دهید.

از آنجایی که بازار قیمت‌گذاری رمزارزها بر پایه عرضه و تقاضا است. در نتیجه شما می‌توانید در زمان مناسب رمزارز خود به عنوان مثال کونوس ایکس را خریداری کرده و با افزایش تقاضا و رشد قیمتی آن رمزارز، سفارش فروش خود را در مارکت صرافی غیرمتمرکز کونوس با یک قیمت رقابتی قرار می دهید و بدین صورت با یک خرید و فروش راحت، می‌توانید به سوددهی برسید.

معاملات رمزارز به رمزارز

نکته آخر و بسیار مهم

به دلیل نبود نهاد متولی و دشواری روند نظارتی بر رمزارزها و کسب‎‌وکارهای رمزارزی، یکی از نگرانی‌های اصلی در فضای رمزارزی خطر کلاه‌برداری رمزارزی است. افراد همیشه در زمان سرمایه‌گذاری در رمزارزها نگران به سرقت رفتن دارایی‌های خود هستند. در مورد شبکه کونوس نیز شاید این نگرانی وجود داشته باشد، اما پیش از سرمایه‌گذاری در هر پلتفرمی من‌جمله کونوس به موارد زیر توجه کنید.

فعالیت رسمی و با مجوز معتبر، خود تا بخشی نشان از صحت کارکرد یک محصول دارد. کونوس نیز مجوز رسمی فعالیت در حوزه صرافی رمزارزی را از کشور استونی دریافت کرده است. سرمایه‌گذاران نیز می‌توانید برای اطمینان و دریافت استعلام مجوز فعالیت کونوس، اینجا کلیک کنید.

از سویی دیگر، صرافی‌های رمزارزی معتبر، بدون بررسی دقیق و موشکافانه یک رمزارز، آن را بر روی تابلوی خریدوفروش خود درج نمی‌کنند، لذا چنانچه یک رمزارز در چند صرافی معتبر فهرست شده باشد، بیشتر می‌توان به آن اعتماد کرد. در همین راستا، رمزارزهای کونوس در صرافی‌های کوپال به آدرس dex.Koopal.com، ExMARKETS، SHORTEX، P2PB2P، GRAVIEX، Koopal Exchange، SouthExchange و صرافی کونوس فهرست شده است.  همچنین مفتخریم اعلام کنیم که رمرزارز کونوس در لیست ال بانک چین به آدرس Lbank.info نیز قرار گفته است.

از سویی دیگر ورود رمزارزهای کونوس به سایت معتبر CoinmarketCap که در زمینه رتبه‌بندی رمزارزها از جنبه‌های مختلف فعال است، خود نشان دیگری از اعتبار این بستر است. روند فهرست‌شدن یک رمزارز در این وب‌سایت معتبر آسان نبوده و نیازمند عبور موفق از بسیاری از معیارهای تعیین‌شده توسط این سایت است.

نتیجه‌گیری

امکان نقل‌وانتقال امن، بی‌واسطه، ارزان و سریع پول به هر نقطه از جهان آرزویی بود که با ظهور فناوری بلاک چین و رمزارزها محقق گردید. قطار این فناوری با سرعت در حال حرکت به جلوست و بسیاری از کسب‌وکارهای سنتی را متحول یا نابود کرده است. این فناوری فرصت بسیار مهمی برای مردم ایجاد کرده تا با خیالی آسوده به بازارهای جهانی دست پیدا کرده و به راحتی در سطح بین‌المللی پول جابجا کنند. از سویی دیگر این فناوری بستری جدید برای درآمدزایی و کسب درآمدهای دلاری برای همه مردم دنیا ایجاد کرده است. برای ورود به این دنیای جدید، شگفت‌آور و پرسود، تعلل بی معناست. همین الان با نصب کیف پول کونوس به صورت رایگان به این دنیای محیج وارد شوید.

بیشتر بخوانید

آشنایی با توکن یو تراست (UTK)

یو تراست (UTK) برای ارائه راهکاری جهت حل مشکلات ایجاد شده در نتیجه استفاده از ارز دیجیتال به عنوان وسیله پرداخت، به ویژه امنیت...

آشنایی با ارز دیجیتال تراست سواپ (SWAP)

تراست سواپ یک پلتفرم توزیع شده، ارز دیجیتال و پروتکل است که نوید یک تحول جدید در امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) را می دهد....

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

مطالب مرتبط

استیکینگ هوشمند پلتفرم کونوس چیست؟

یکی از شبکه های غیر متمرکز موفق در زمینه سپرده گذاری رمزارز - استکینگ رمزارز پلتفرم جامع کونوس است. شرکت کونوس به عنوان یک نهاد خدمات مالی رمزارز در سال 2017 در کشور سوئیس تاسیس شد. شرکت کونوس به دلیل برخورداری از پشتوانه مالی قدرتمند و همچنین استفاده از افراد متخصص در زمینه حقوق جزای بین الملل توانسته است در سالیان اخیر جایگاه ممتازی در بین بهترین پلتفرم های بلاک چین جهان به خود اختصاص دهد.

مطالب داغ هفته