۱۷/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۱۷/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

پرداخت مالیات از طریق رمزارز در زوگ سوئیس

کانتون «زوگ» سوئیس اکنون ارز های دیجیتال را برای پرداخت مالیات از شرکت ها و افراد محلی می پذیرد.

به گزارش سکه نیوز به نقل از کوین تلگراف، کانتون زوگ سوئیس اکنون به ساکنانش امکان پرداخت مالیات با ارز های دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را می دهد.

بیت کوین سوئیس، یک کارگزار رمزارز محلی که فرصت جدیدی را برای مشارکت با کانتون فراهم کرده است، در ۱۷ فوریه اعلام کرد که گزینه پرداخت رمزارزی در این هفته راه اندازی شده است.

نهاد اجرایی کانتون زوگ یادداشت رسمی برای گزینه جدید پرداخت مالیات را در وب سایت رسمی خود قرار داده و دستورالعمل های دقیق ویدئویی پرداخت قبض مالیات با رمزارز را ارائه می دهد.

بیت کوین سوئیس نوشت: «این گام به جلو برای پذیرش رمزارز توسط پیشگامان اداره مالیات کانتون زوگ با استفاده از روش پرداخت رمزارز بیت کوین سوئیس فراهم شده است.»

 


تفاوت ارز دیجیتال با رمز ارز و ارز مجازی


 

کانتون زوگ در ابتدا با معرفی گزینه جدید پرداخت به شرکت ها و افراد محلی، برنامه خود را برای شروع پذیرش رمزارز برای پرداخت مالیات در سپتامبر ۲۰۲۰ اعلام کرد.

کانتون زوگ که به دلیل موضع گیری مثبت خود در برابر رمزارز به طور گسترده به عنوان «دره رمزارز» شناخته می شود و حدود ۵ سال پیش آزمایش پرداخت رمزارز را آغاز کرد. در ماه مه سال ۲۰۱۶، شهر زوگ به صورت آزمایشی پرداخت رمزارز برای خدمات عمومی را با سقف پرداخت حداکثر ۲۰۰ فرانک انجام داد.

کانتون زوگ یکی از کانتون های سوئیس است. کانتون زوگ که از کوچکترین کانتون های سوئیس است، در مسابقه بین کانتون های سوئیس در راستای جذب سرمایه های جهانی که افزار عمده آن «تخفیف های مالیاتی» محسوب می‌شود، گوی سبقت را از دیگر کانتون ها ربوده است. زوگ در محافل مالی «بهشت مالیاتی جهان» نامیده می‌شود.

زوگ اولین مکان در سوئیس نیست که از پرداخت مالیات رمزارزی پشتیبانی می کند. زرمات، یک بخش در کانتون وله، در ژانویه ۲۰۲۰ یک گزینه پرداخت مالیات رمزارز را با همکاری بیت کوین سوئیس ارائه داد.

مطالب مرتبط:

عرضه اولین دارایی‌های توکنایز شده در سوئیس با قوانین جدید بلاک چین

فاز اول قانون بلاک چین سوئیس اجرایی شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

[xyz-ips snippet=”short-link”]

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

کونوس ایکس؛ رمزارزی به دور از نوسانات خطرناک بازار

ارز دیجیتال کونوس ایکس در ماه های گذشته افزایش قیمت قابل توجهی را کسب کرده و در محدوده ۹۱ دلاری قرار دارد. به گزارش سکه...

بلاک چین؛ راه حل اصلی برای زنجیره‌های تأمین جهانی

فناوری انقلابی بلاک چین برای ردیابی محصولات در سراسر زنجیره های تأمین جهان، ایجاد منابع پایدار و اصالت تأیید پذیر کاملاً ایده آل است. به...

تحلیل بازار طلا؛ آیا فروش طلا در هفته آینده تسریع می شود؟

این هفته طلا با اخبار منفی زیادی روبه‌رو شد و روند ناامیدکننده قیمت نشان دهنده این بود که این فلز گران بها نسبت به...

واکسن‌ها چقدر خوب کار می کنند؟

مجله اکونومیست در مقاله ای در تاریخ ۱۳ فوریه اعلام کرده است که کووید-۱۹ ممکن است بومی شود، بنابراین دولت ها باید در مورد...

پربازدیدترین اخبار

بیت کوین بزرگترین کلاهبرداری تاریخ است؟

بیل هریس، مدیر عامل سابق Intuit، پی پال و پرسونا کپیتال در تاریخ ۲۴ آوریل ۲۰۱۸ در یادداشتی می نویسد که بیت کوین یک...

ایجاد بلاک چین خصوصی ریپل برای ساخت CBDC

شرکت ریپل اعلام کرد که، دفتر خصوصی جدید CBDC این شرکت با توان عملیاتی و قابلیت همکاری بالا در حال توسعه است. به گزارش سکه...

سناتور آمریکایی: بیت کوین پایان بدی خواهد داشت

سناتور ایالت ماساچوست بیت کوین را «سوداگرانه» توصیف کرد و گفت که این رمزارز پایان بدی خواهد داشت. به گزارش سکه نیوز به نقل از...

بیتکوین چقدر متمرکز است؟

یکی از مهمترین دلایل ساخت رمز ارز به نام بیتکوین، این بود که تمرکز پول در دست یک دولت و یا نهاد نباشد و...