۱۳/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

|

|
| ۱۳/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

امکان انجام پرداخت های محدود رمزارزی در پی پال

بعد از اینکه سرویس معامله محدود رمزارز پی پال انتظارات را بالا برد، این شرکت در سال ۲۰۲۱ فعالیت خودش در زمینه های بلاک چین و ارزهای دیجیتال را افزایش خواهد کرد.

به گزارش سکه نیوز به نقل از کوین تلگراف، پس از آغاز معاملات محدود خرید، فروش و نگهداری رمزارز که بیش از حد انتظار بود، مدیر عامل پی پال، دان شولمن امروز گفت که این غول خدمات پرداخت آماده است تا فعالیت رمزارزی خود را دو برابر کند.

شولمن، مدیر عامل پی پال، گفت: «ما همچنین یک واکنش استثنایی از شروع رمزارزی خود دیدیم. حجم رمزارز معامله شده در پلتفرم ما بسیار فراتر از انتظارات بود.»

شولمن گفت که رمزارز به عنوان یک منبع سرمایه وقتی برای خرید های کاربران از ۲۹ میلیون بازرگان پذیرفته خواهد شد. در سال ۲۰۲۱  نقشه راه گسترده ای پیرامون رمزارز، بلاک چین ارائه خواهد شد.

شولمن افزود که پی پال به طور فعال با رگولاتورها و بانک های مرکزی برای ایجاد یک جهان پولی فرافیزیکی در آینده همکاری می کند.

وی گفت: «ما به طور قابل توجهی در واحد جدید رمزارز و بلاک چین خود سرمایه گذاری می کنیم.»

تحلیلگران ۳.۸۷ درصد افزایش در کل حساب ها به ۳۷۵ میلیون و همچنین ۲۶۶.۸ میلیارد دلار در کل پرداخت های انجام شده را پیش بینی کردند که ۸ درصد بیشتر از سه ماهه سوم سال است. این شرکت با ۲۷۷ میلیارد دلار پردازش و ۳۷۷ میلیون در کل حساب ها انتظارات را پشت سر گذاشت. این شرکت همچنین درآمد ۲۱.۴۵ میلیارد دلاری را گزارش کرد.

به روز رسانی درباره سرمایه گذاری سه ماهه چهارم سال نیز همینطور وعده داد که ارز های دیجیتال حیطه کلیدی تمرکز باشد.

علاوه بر این، این شرکت گفت که ابتکار عمل خرید، نگهداری و فروش ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ به «ونمو» و بازارهای بین المللی منتخب گسترش خواهد یافت. این شرکت همچنین اشاره کرد که کاربران خدمات رمزارز آنها پس از خرید آن، به طور کلی در پی پال فعال تر از قبل می شوند، و دو برابر بیشتر وارد سیستم می شوید.

سرانجام، اطلاعات پی پال با تکرار گفته های شولمن نشان می دهد که یک تجربه تجارت در سال ۲۰۲۱ آغاز می شود که ارز دیجیتال را به عنوان منبع تأمین مالی برای پرداخت به ۲۹ میلیون بازرگان پی پال در سراسر جهان تبدیل می کند. این ادغام ها با فیات حل و فصل می شود و باعث کاهش کارمزد ها برای بازرگانان می شود.

در ماه نوامبر، پی پال با اجازه دادن به کاربران آمریکایی خود برای خرید مستقیم رمزارز از طریق اپلیکیشن، گام بزرگی در جهت پذیرش دارایی های دیجیتال برداشت. مشتریان مستقر در ایالات متحده محدود به تجارت ۲۰۰۰۰ دلار در هفته هستند. از آن زمان، حجم معاملات رمزارز در این پلتفرم به بالاترین رکورد رسیده و در معاملات ۱۱ ژانویه به ۲۴۲ میلیون دلار رسیده است.

این پلتفرم همچنین برنامه هایی را برای مشتریان برای استفاده از ارزهای دیجیتال برای خرید از هر یک از ۲۶ میلیون بازرگان در شبکه خود از سال ۲۰۲۱ اعلام کرد. در آن زمان، مدیران پی پال اعلام کردند که اهمیت ارز های دیجیتال بانک مرکزی به زمان و چگونگی عرضه آن بستگی دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

کونوس ایکس؛ رمزارزی به دور از نوسانات خطرناک بازار

ارز دیجیتال کونوس ایکس در ماه های گذشته افزایش قیمت قابل توجهی را کسب کرده و در محدوده ۹۱ دلاری قرار دارد. به گزارش سکه...

بلاک چین؛ راه حل اصلی برای زنجیره‌های تأمین جهانی

فناوری انقلابی بلاک چین برای ردیابی محصولات در سراسر زنجیره های تأمین جهان، ایجاد منابع پایدار و اصالت تأیید پذیر کاملاً ایده آل است. به...

تحلیل بازار طلا؛ آیا فروش طلا در هفته آینده تسریع می شود؟

این هفته طلا با اخبار منفی زیادی روبه‌رو شد و روند ناامیدکننده قیمت نشان دهنده این بود که این فلز گران بها نسبت به...

واکسن‌ها چقدر خوب کار می کنند؟

مجله اکونومیست در مقاله ای در تاریخ ۱۳ فوریه اعلام کرده است که کووید-۱۹ ممکن است بومی شود، بنابراین دولت ها باید در مورد...

پربازدیدترین اخبار

بیل گیتس: بیت کوین برای کره زمین مضر است

بنیانگذار و مدیر عامل مایکروسافت استدلال می کند که بیت کوین به دلیل مصرف بالای برق برای آب و هوا مضر است. به گزارش سکه...

بیتکوین چقدر متمرکز است؟

یکی از مهمترین دلایل ساخت رمز ارز به نام بیتکوین، این بود که تمرکز پول در دست یک دولت و یا نهاد نباشد و...

مدیر عامل بایننس: اتریوم برای افراد ثروتمند است، اما به زودی فقیر می‌شوند

به گفته مدیر عامل شرکت بایننس، به دلیل هزینه های کارمزد بالا، اتریوم به یک بلاک چین برای افراد ثروتمند تبدیل شده است، اما...

بیت کوین بزرگترین کلاهبرداری تاریخ است؟

بیل هریس، مدیر عامل سابق Intuit، پی پال و پرسونا کپیتال در تاریخ ۲۴ آوریل ۲۰۱۸ در یادداشتی می نویسد که بیت کوین یک...