۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

اعمال تغییرات امنیتی عمده در بایننس

هفته گذشته خبرهایی منتشر شد که نشان می‌داد صرافی بایننس هک شده است و بیش از ۴۱ میلیون دلار بیت کوین از آن به سرقت رفته است. اکنون اعمال تغییرات امنیتی عمده در بایننس برای پیشگیری از این مشکل انجام شده است.

صرافی رمزارز بایننس اعلام کرده است که سیستم‌های امنیتی خود را تقویت خواهد کرد تا از تکرار حمله‌های امنیتی جلوگیری کند. این صرافی چند روز پیش متوجه به سرقت رفتن ۷۰۰۰ بیت‌کوین شد.

وبلاگ رسمی بایننس اعلام کرده که تغییرات عمده‌ای در زیرساخت امنیتی خود ایجاد خواهد کرد که از جمله آن‌ها می‌توان به پیاده‌سازی فرآیند تایید هویت دو مرحله‌ای اشاره کرد.

بایننس وعده داده که بخشی از این تغییرات تا هفته آینده و قبل از آغاز به کار مجدد سیستم واریز و پرداخت آن انجام خواهد شد و برخی تغییرات نیز در ادامه پیاده‌سازی می‌شوند.

در نامه مدیر عامل بایننس آمده است که هکرها توانسته‌اند با استفاده از روش‌های مختلف، کدهای عبور و اطلاعات محرمانه کاربران را دریافت کرده و از حساب آن‌ها دزدی کنند.

این صرافی از اشتباه‌های خود درس خواهد گرفت و گفته اعلام کرده که رویه‌های مدیریت ریسک و احراز هویت مشتری خود را تقویت خواهد کرد.

پس از کشف حمله امنیتی، امکان برداشت و واریز پول در بایننس متوقف شد ولی اوایل هفته آینده این محدودیت برداشته خواهد شد.

منبع : bitcoinmagazine

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید