پنج‌شنبه 3 تیر 1400

اعمال تغییرات امنیتی عمده در بایننس

هفته گذشته خبرهایی منتشر شد که نشان می‌داد صرافی بایننس هک شده است و بیش از 41 میلیون دلار بیت کوین از آن به سرقت رفته است. اکنون اعمال تغییرات امنیتی عمده در بایننس برای پیشگیری از این مشکل انجام شده است.

صرافی رمزارز بایننس اعلام کرده است که سیستم‌های امنیتی خود را تقویت خواهد کرد تا از تکرار حمله‌های امنیتی جلوگیری کند. این صرافی چند روز پیش متوجه به سرقت رفتن ۷۰۰۰ بیت‌کوین شد.

وبلاگ رسمی بایننس اعلام کرده که تغییرات عمده‌ای در زیرساخت امنیتی خود ایجاد خواهد کرد که از جمله آن‌ها می‌توان به پیاده‌سازی فرآیند تایید هویت دو مرحله‌ای اشاره کرد.

بایننس وعده داده که بخشی از این تغییرات تا هفته آینده و قبل از آغاز به کار مجدد سیستم واریز و پرداخت آن انجام خواهد شد و برخی تغییرات نیز در ادامه پیاده‌سازی می‌شوند.

در نامه مدیر عامل بایننس آمده است که هکرها توانسته‌اند با استفاده از روش‌های مختلف، کدهای عبور و اطلاعات محرمانه کاربران را دریافت کرده و از حساب آن‌ها دزدی کنند.

این صرافی از اشتباه‌های خود درس خواهد گرفت و گفته اعلام کرده که رویه‌های مدیریت ریسک و احراز هویت مشتری خود را تقویت خواهد کرد.

پس از کشف حمله امنیتی، امکان برداشت و واریز پول در بایننس متوقف شد ولی اوایل هفته آینده این محدودیت برداشته خواهد شد.

منبع : bitcoinmagazine

بیشتر بخوانید

کیش به مرکز صرافی های رمزارز تبدیل می شود!

به نقل از ایرنا محمدجواد آذری جهرمی در جلسه ۵ خرداد ۱۴۰۰ در شورای فناوری اطلاعات و ارتباطات جزیره‌ی کیش با اشاره به بحث...

آشنایی با ارز دیجیتال بیت کوین دایمند (BCD)

بیت کوین دایمند (BCD) یک هارد فورک از بیت کوین است. فورکی که در بلوک 495866 اتفاق می افتد، و تغییراتی از جمله الگوریتم...

آشنایی با ارز دیجیتال بیت کوین BEP2 (BTCB)

یک توکن با استاندارد BEP2 است که 100 درصد توسط بیت کوین (BTC) پشتیبانی می شود. آدرس های ذخیره برای هر کسی جهت حسابرسی...

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب مرتبط

برنامه های بانک مرکزی برای ارزها و رمزارزها در سال ۱۴۰۰

بانک مرکزی اعلام کرد به دلیل این که سال جاری با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نام گذاری شده است، ضرورت دارد تمامی دستگاه‌های اجرایی...

مطالب داغ هفته