۱۵/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | جمعه

|

|
| ۱۵/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | جمعه

افزایش قیمت بیت‌کوین تا ۱۳ هزار دلار

افزایش قیمت بیت‌کوین تا ۱۳ هزار دلار هنوز ادامه دارد و امروز شاهد شکسته شدن مرز ۱۲۰۰ دلار بودیم. در همین حین، ارزش آلت کوین‌هایی مثل اتریوم، XRP و لایت کوین در حال سقوط است زیرا سرمایه‌گذاران پول‌های خود را به سمت بیت‌کوین جاری کرده‌اند.

[mcrypto id=”2949″]

تنها چهار روز پیش بود که قیمت بیت‌کوین از ۱۰ هزار دلار عبور کرد و امروز در اخبار رمزارز می‌بینیم که مرز ۱۲ هزار دلار نیز شکسته شده است و افزایش قیمت بیت‌کوین تا ۱۳ هزار دلار رسیده است. حجم معاملات بیست و چهار ساعت گذشته ۲۶ میلیارد دلار است که در مقایسه با میانگین هفته پیش که ۲۰ میلیارد دلار بود، رشد چشم‌گیری داشته است. 

قیمت بیت کوین به ۱۳ هزار دلار نزدیک می‌شود

آخرین باری که قیمت بیت‌کوین از ۱۲ هزار دلار رد شده بود، حدود ۱۸ ماه پیش در ژانویه ۲۰۱۸ بود. در آن زمان قیمت رو به کاهش می‌رفت و بازار حدود یک سال در حال نزولی (خرسی) قرار داشت. 

قیمت بیت کوین به ۱۳ هزار دلار نزدیک می‌شود

شرایط فعلی بازار

در حال حاضر سلطه بیت‌کوین بر بازار و درصدی از ارزش بازار که در اختیار این رمزارز است، به بیشترین مقدار خود در دو سال پیش نزدیک شده است. در دسامبر ۲۰۱۷، حدود ۶۹.۴۶ درصد از ارزش کل بازار کریپتو در دست بیت‌کوین بود ولی در ماه‌های بعد افت شدیدی داشت و به ۳۵.۱۱ درصد رسید. این افت شدید، فرصت رشد بسیار زیادی برای آلت کوین‌ها فراهم کرد. 

قیمت بیت کوین به ۱۳ هزار دلار نزدیک می‌شود

همراستا با افزایش سلطه بیت‌کوین بر بازار رمزارزها، ارزش آلت کوین‌های مختلف رو به نزول رفته و اکثر آن‌ها در بیست و چهار ساعت گذشته شاهد کاهش تک رقمی بوده‌اند. 

قیمت بیت کوین به ۱۳ هزار دلار نزدیک می‌شود

از بین ۱۰ آلت کوین‌ برتر، اتریوم کمترین کاهش ارزش نسبت به بیت‌کوین را داشته و تنها ۵ درصد از ارزشش کم شده است. 

طی شش ماه گذشته، تنها آلت کوینی که عملکرد بهتری نسبت به بیت‌کوین داشته، لایت کوین بوده است. به نظر می‌رسد رشد ۳۴۰.۵ درصدی لایت کوین (در مقایسه با ۲۱۹.۹ درصد بیت‌کوین) به خاطر نصف شدن پاداش بلاک باشد که به زودی رخ خواهد داد. 

قیمت بیت کوین به ۱۳ هزار دلار نزدیک می‌شود

از بین ۲۰ آلت کوین برتر، Ontology و NEO نیز عملکرد بهتری نسبت به بیت‌کوین در شش ماه گذشته داشته‌اند و به ترتیب ۴۵۵.۲ و ۲۵۲.۰ درصد رشد کرده‌اند. 

فصل رشد آلت کوین‌ها 

معمولاً آلت کوین‌ها پس از تمام شدن رالی صعودی بیت‌کوین شروع به اوج گرفتن می‌کنند. در بازار صعودی سال ۲۰۱۷، لایت کوین و بیت‌کوین کش در ماه دسامبر شروع به رشد کردند و اتریوم و XRP در ماه ژانویه. این در حالی است که بیت کوین در آن زمان رو به نزول بود. 

قیمت بیت کوین به ۱۳ هزار دلار نزدیک می‌شود

هرچند بسیاری از متخصصان کریپتو شک دارند که به زودی وارد دوره رشد آلت کوین‌ها خواهیم شد، بعضی از کاربرها شروع به تبدیل بیت‌کوین های خود به آلت کوین‌های مختلف کرده‌اند و منتظر هستند که سود بسیار زیادی به دست آورند. 

منبع : cryptoslate

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

کونوس ایکس؛ رمزارزی به دور از نوسانات خطرناک بازار

ارز دیجیتال کونوس ایکس در ماه های گذشته افزایش قیمت قابل توجهی را کسب کرده و در محدوده ۹۱ دلاری قرار دارد.به گزارش سکه...

بلاک چین؛ راه حل اصلی برای زنجیره‌های تأمین جهانی

فناوری انقلابی بلاک چین برای ردیابی محصولات در سراسر زنجیره های تأمین جهان، ایجاد منابع پایدار و اصالت تأیید پذیر کاملاً ایده آل است. به...

تحلیل بازار طلا؛ آیا فروش طلا در هفته آینده تسریع می شود؟

این هفته طلا با اخبار منفی زیادی روبه‌رو شد و روند ناامیدکننده قیمت نشان دهنده این بود که این فلز گران بها نسبت به...

واکسن‌ها چقدر خوب کار می کنند؟

مجله اکونومیست در مقاله ای در تاریخ ۱۳ فوریه اعلام کرده است که کووید-۱۹ ممکن است بومی شود، بنابراین دولت ها باید در مورد...

پربازدیدترین اخبار

بیت کوین بزرگترین کلاهبرداری تاریخ است؟

بیل هریس، مدیر عامل سابق Intuit، پی پال و پرسونا کپیتال در تاریخ ۲۴ آوریل ۲۰۱۸ در یادداشتی می نویسد که بیت کوین یک...

بیتکوین چقدر متمرکز است؟

یکی از مهمترین دلایل ساخت رمز ارز به نام بیتکوین، این بود که تمرکز پول در دست یک دولت و یا نهاد نباشد و...

مدیر عامل بایننس: اتریوم برای افراد ثروتمند است، اما به زودی فقیر می‌شوند

به گفته مدیر عامل شرکت بایننس، به دلیل هزینه های کارمزد بالا، اتریوم به یک بلاک چین برای افراد ثروتمند تبدیل شده است، اما...