"]
یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹
مشاهده نسخه اصلی
یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹

"]

کاهش کلاهبرداری‌های مالی و گشایش اقتصادی در استرالیا، با استفاده از تکنولوژی بلاکچین

آندرو براگ، سناتور لیبرال استرالیایی اعتقاد دارد آینده اقتصاد جهان به تکنولوژی بلاک چین تعلق دارد. آندور براگ معتقد است تکنولوژی بلاک‌چین می تواند نقش بسیار مهمی در تسهیل رویه‌ها و الزامات قانونی و از میان برداشتن موانع قضایی در حیطه امور مالی کشور استرالیا ایفا کند.

این سناتور استرالیایی در ادامه صحبت‌های خود گفت تکنولوژی دفتر کل توزیع شده که زیربنای تکنولوژی بلاک‌چین را تشکیل می‌دهد می‌تواند پیچیدگی‌های نظام حقوقی و قضایی استرالیا را برطرف کرده و شفافیت مالی معاملات تجاری را در این کشور افزایش دهد.

تکنولوژی بلاک‌چین نقش بسزایی در گشایش اقتصادی، کاهش کلاهبرداری های مالی و کاهش هزینه‌های مرتبط با قانونگذاری نهادهای حقوقی در استرالیا ایفا کرده است

براگ معتقد است تکنولوژی بلاک‌چین، سرعت معاملات فرامرزی را به طرز قابل توجهی افزایش داده است. آندرو براگ در ادامه صحبت‌های خود گفت تکنولوژی بلاک چین مشکلات مربوط به منطقه‌های زمانی را برطرف کرده و ضمن از میان برداشتن موانع قضایی، نقش بسزایی در گشایش اقتصادی، کاهش کلاهبرداری‌های مالی و کاهش هزینه‌های مرتبط با قانونگذاری نهادهای حقوقی ایفا کرده است.

آندرو براگ در طی سخنرانی خود به ضرورت توسعه رقابت طلبی در محیط تجاری استرالیا اشاره کرد و گفت کشورهای بزرگ صنعتی جهان در زمینه توسعه نوآوری‌های تکنولوژی، پیشگام و پیشرو دیگر کشورها هستند و استرالیا نباید از جریان عصر نوین فناوری‌های نوظهور عقب بماند.

تا ۱۰ سال آینده تمامی شرکت‌های فناوری مالی در سرتاسر جهان از امکانات تکنولوزی بلاک‌چین استفاده خواهند کرد

در ماه سپتامبر سال جاری آندرو براگ در گزارش کمیته برگزیدگان سنای استرالیا اعلام کرد تا ۱۰ سال آینده تمامی شرکت‌های فناوری مالی در سرتاسر جهان از امکانات تکنولوژی بلاک‌چین استفاده خواهند کرد.

منبع: کوین تلگراف.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

نرخ ارز دیجیتال

USD
btcBitcoin (BTC)
$ ۱۷,۷۷۲.۶۸
ltcLitecoin (LTC)
$ ۷۳.۸۱
ccaCounos Coin (CCA)
$ ۳.۱۴
ccxxCounos X (CCXX)
$ ۸۳.۷۹
usdtTether (USDT)
$ ۱.۰۰
ethEthereum (ETH)
$ ۵۳۹.۳۷

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...