شرکت بوش از بلاک چین اتریوم در جایگاه‌های شارژ خودروهای برقی استفاده می‌کند

367
شرکت بوش از بلاک چین اتریوم استفاده می‌کند
شرکت بوش از بلاک چین اتریوم استفاده می‌کند

شرکت بوش که یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های مهندسی در جهان به حساب می‌آید، همکاری جدیدی را با اتریوم آغاز کرده تا از رقیب‌های خود عقب نماند.

شرکت بین‌المللی بوش همکاری جدیدی را با اتریوم آغاز کرده که بر اساس آن از فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند اتریوم در جایگاه‌های شارژ خودروهای برقی استفاده خواهد شد. این طرح هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد و شرکت بوش برای انجام تست‌های خود از کمک شرکت برق EnBW استفاده می‌کند.

یکی از مدیران شرکت بوش در این رابطه گفته است:

«ایده اصلی این است که بتوانیم کل فرآیند را به‌گونه‌ای آماده کنیم که با نیازهای مشتری همخوانی کامل داشته باشد و او بتواند به هر حالتی که دوست داشت از خدمات شارژ خودرو استفاده کند. تمام تراکنش‌ها (از رزرو کردن تا پرداخت) به صورت کاملاً خودکار روی بلاک چین انجام می‌شوند. این سرویس می‌تواند گزینه‌های دیگری را نیز در نظر بگیرد برای نمونه اگر مشتری فرزند کم‌سن داشته باشد و به قهوه هم علاقه داشته باشد، می‌تواند جایگاهی را انتخاب کند که زمین بازی و کافی‌شاپ در اطرافش باشند.»

بوش اولین شرکتی نیست که چنین استفاده‌ای از بلاک چین اتریوم کرده است. هاب نوآوری Innogy که زیرمجموعه شرکت انرژی RWE به حساب می‌آید، ۱۰۰۰ جایگاه شارژ خودروی الکتریکی در سراسر آلمان دارد و همه آن‌ها روی پلتفرم عمومی اتریوم اجرا می‌شوند.

همچنین، شرکت زیمنس نیز از اتریوم برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی خود استفاده می‌کند.

منبع : ambcrypto

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی