صرافی KuCoin ، بایننس کوین را به فهرست خود افزود

327
صرافی KuCoin، بایننس کوین را به فهرست خود افزود

صرافی سنگاپوری KuCoin اعلام کرده که رمزارز بایننس کوین (BNB) را در فهرست رمزارزهای ارائه شده روی این پلتفرم قرار داده است.

طبق بیانیه مطبوعاتی این صرافی، امکان خرید و فروش BNB با استفاده از بیت کوین (BTC) و تتر (USDT) در این صرافی وجود خواهد داشت. همچنین، در این بیانیه اعلام شده که KuCoin از پروژه بایننس چین و رمزارز اختصاصی آن، یعنی BNB، در آینده بیشتر حمایت خواهد کرد.

این اتفاق نشان می‌دهد که سازمان‌های تجاری بزرگ به بایننس اعتماد دارند. KuCoin در حال حاضر، چهل و ششمین صرافی بزرگ دنیاست که در هر شبانه روز، ۴۷ میلیون دلار تراکنش مالی ثبت می‌کند.

بایننس همچنین به تازگی مشارکتی را با TrustToken آغاز کرده و استیبل کوین (TrueUSD (TUSD را روی پلتفرم خود ارائه می‌کند. گفته می‌شود که استفاده از TUSD هزینه اضافه‌ای ندارد و کاربران می‌توانند به ازای هر TUSD، یک دلار آمریکا دریافت کنند.

واحد تحقیقات بایننس به تازگی اعلام کرده بود که حضور فیسبوک در بازار رمزارزها و ارائه استیبل کوین لیبرا، می‌تواند حجم این بازار را افزایش دهد زیرا امکان پرداخت از طریق رمزارز برای افراد زیادی فراهم می‌شود.

لیبرا اعلام کرده که می‌خواهد به استانداردی جهانی تبدیل شود:

«لیبرا که از چندین ارز فیات به عنوان پشتیبان خود کمک می‌گیرد، اولین تلاش برای ایجاد ارزی جهانی است که هر روز میلیاردها نفر از آن استفاده خواهند کرد.»

منبع : cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی