۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

مشارکت کودلسکی با BTblock برای بهبود امنیت و طراحی فناوری بلاک‌چین

شرکت امنیتی کودلسکی، گزینه اول اکثر سازمان‌های امروزی برای تضمین امنیت و BTblock، یک شرکت مشاور امنیت در زمینه بلاک‌چین، مشارکتی را با هدف افزایش امنیت در طراحی و پیاده‌سازی بلاک‌چین شروع کرده‌اند. شرکت کودلسکی با BTblock تخصصی امنیتی، زیرساخت و کسب‌وکار خود را در کنار یکدیگر قرار داده‌اند تا به استارتاپ‌های تحول‌آفرین و شرکت‌های بزرگ دسترسی گسترده‌تری به خدمات مبتنی بر بلاک‌چین ارائه دهند.

به گفته توماس اولافسون، مدیر ارشد فناوری BTblock: «برای افزایش پتانسیل فناوری بلاک‌چین باید اعتماد و قابلیت اطمینان سیستم‌هایی که با این فناوری ساخته می‌شوند را افزایش دهیم».

او در ادامه گفت: «هیجان‌زده هستیم که بتوانیم اطلاعات تخصصی خود را با شرکت امنیتی کودلسکی به اشتراک بگذاریم. زیرا معتقدیم که امنیت یکی از مهم‌ترین مسائل تمام سازمان‌هاست».

شرکت گارتنر در سال ۲۰۱۷ تخمین زده بود که ۹۰ درصد از پروژه‌های بلاک‌چین بین ۱۸ تا ۲۴ ماه بعد از آغاز به کار شکست خواهند خورد و درک نادرست فناوری و کاربردهای آن دو دلیل اصلی این شکست‌ها خواهند بود. مشارکتی که بین کودلسکی و BTblock شکل گرفته این چالش‌ها را برطرف می‌کند و احتمال موفقیت پروژه‌های بلاک‌چین را بیشتر خواهد کرد.

اسکات کارلسون، مدیر فناوری بلاک‌چین شرکت کودلسکی در این زمنه می‌گوید: «امنیت سایبری باید یکی از اولویت‌های هر پروژه‌ای باشد که به دنبال ورود به فضای عمومی است. در مشارکت کودلسکی با BTblock به دنبال این هستند که امنیت به جای اینکه در انتهای پروژه موردتوجه قرار گیرد، از همان ابتدا پیاده‌سازی شود. مشارکت دو شرکت در سطح جهانی برای تمام سازمان‌هایی که به دنبال رفع نیازهای خود در زمینه بلاک‌چین هستند، اتفاق مطلوبی است».

شرکت کودلسکی به تازگی مرکز امنیت بلاک‌چین خود را راه‌اندازی کرده و خدمات متنوعی در این مرکز ارائه می‌دهد. مشارکت کودلسکی با BTblock عمق اکوسیستم امنیت بلاک‌چین این شرکت را افزایش خواهد داد و تجربه‌ها منابع ارزشمندی به آن اضافه می‌کند که در نهایت برای تقویت کسب‌وکارها در زمینه کاربردهای مختلف بلاک‌چین و فناوری دفتر کل توزیع‌شده مفید خواهند بود.

تمرکز BTblock روی خدمات مشاوره‌ای به مشتری‌ها کمک خواهد کرد نیازهای امنیتی خود را در فازهای آغازین تعریف پروژه شناسایی کنند و کودلسکی در ادامه می‌تواند روی طراحی راهکار امنیتی مناسب تمرکز کند.

BTblock خدمات متنوعی در زمینه بلاک‌چین به سازمان‌ها می‌دهد. این شرکت در شهر نیویورک مستقر است؛ شهری که یکی از پیشروها در زمینه ایجاد چارچوب‌های رگولاتوری برای حاکمیت محصولات مالی بلاک‌چین است. خدمات BTblock شامل مدل‌سازی مالی و اقتصادی، امنیت سایبری و توسعه بازار/فنی هستند.

منبع : the-blockchain

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید