رکورد جدید بیت کوین در سال ۲۰۱۹

364
رکورد جدید بیت کوین در سال 2019

روز گذشته بازار شاهد افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین بود تا جایی که رکورد ۱۱۳۰۰ دلار هم برای این رمزارز ثبت شد. این قیمت در سال ۲۰۱۹ بی‌‌سابقه بوده است.

بیت کوین در اخبار رمزارز امروز جدیدترین رکورد خود در سال ۲۰۱۹ را ثبت کرد و قیمت آن از مرز ۱۱۳۰۰ دلار رد شد.

ساعت ۲۱:۰۰ روز گذشته قیمت این رمزارز ناگهان جهش پیدا کرد و از بالاترین قیمت روز قبل که ۱۱۲۱۵ دلار بود نیز فراتر رفت. این اتفاق در حالی رخ داد که پایین‌ترین قیمت دیروز ۱۰۴۱۶ دلار بود و با افزایش فشار خرید به ۱۰۷۵۰ دلار نیز رسیده بود.

از آنجا به بعد، بیت کوین با رشد حدود ۶ درصدی، در ساعت ۱۹:۰۰ به مرز کانال ۱۱۰۰۰ دلار نزدیک شد و در کمتر از دو ساعت، به ۱۱۳۰۰ دلار رسید. طبق داده‌های کوین دسک، قیمت بیت کوین در حال حاضر ۱۰۷۶۸ دلار است.

در هفته‌های اخیر شاهد صعودی شدن روند حرکت بیت کوین بوده‌ایم که احتمالا حاصل ترکیب چند عامل است از جمله ترس سرمایه‌گذارها به خاطر از دست رفتن فرصت کسب سود (FOMO) و ارائه شدن مقاله سفید پروژه رمزارز فیسبوک.

رکورد جدید بیت کوین در سال 2019

علیرغم اینکه قیمت بیت کوین افزایش ناگهانی داشت، حجم معاملات زیاد نشد. در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملات از ۹۷.۶ میلیارد دلار شروع شد و تا پایان روز به ۶۷.۵ میلیارد رسید به این معنی که این افزایش قیمت، بدون حمایت بود.

معیار Real 10 که حجم معاملات ۱۰ صرافی معتبر را نشان می‌دهد، در حال حاضر ۴۶.۱۷ میلیارد دلار است. در همین حین، امروز بازار شرایط نسبتاً ثابت و پایداری را دارد. از بین ۲۰ رمزارز برتر بازار، (Cadano (ADA و                   (UNUS SED LEO (LEO تنها مواردی هستند که افزایش قیمت داشته‌اند که به ترتیب ۰.۴ و ۲.۴ درصد بوده است.

علاوه بر آن، دیروز کل ارزش بازار  به ۳۳۱.۸ میلیارد دلار رسید که از ۳۱ جولای ۲۰۱۸ تکرار نشده بود ولی ارزش بازار آلت کوین‌ها در بیست و چهار ساعت گذشته ۳.۸ میلیارد دلار کاهش داشته است.

منبع : coindesk

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی