۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۲۸/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

آینده ترون چگونه خواهد بود؟

ترون یکی از رمزارزهای این روزهای بازار است که بی‌میلی فعالان بازار در به کارگیری آن برای سرمایه‌گذاری و انجام تراکنش‌ها، نیاز به تجدید نظر دارد.حدود ۸۰ درصد از استارتاپ‌های فعال در حوزه رمزارزها نسبت به ترون بی‌توجه هستند. همه اینها تا کنون یک دلیل عمده داشته است:‌ دنیای رمزارزها به شدت تحت تاثیر حال و هوای نقش بیت‌کوین است. ارزش و قیمت بیشتر رمزارزها با نوسانات بیت‌کوینی تغییر می‌کند و فعلا همه چیز تحت‌الشعاع آن است. اما آینده ترون، چه راهی را طی خواهد کرد؟

مسیر رمزارز ترون به چه سمت و سویی خواهد رسید؟

اگر بخواهیم به دید دقیق‌تری نسبت به فعالیت‌های آینده ترون دست پیدا کنیم باید به آنچه در سال ۲۰۱۸ بر آن گذشته هم دقت داشته باشیم. در ۳۱ ماه می سال میلادی گذشته، نسخه آزمایشی شبکه ترون به بازار ارائه شد. در ششم آگوست سال قبل هم، یکی از وبسایت‌های تولید محتوای مرتبط با بزرگسالان، پذیرش این رمزارز را آغاز کرد.

روند فعالیت‌های ترون از سال گذشته تا کنون، روندی رو به توسعه بوده است. از برنامه‌های دیگر این رمزارز می‌توان به همکاری آن با شرکت بیت‌تورنت (BitTorrent) اشاره کرد. در این همکاری، ساز و کاری تعیین شده بود که به موجب آن، کاربران بیت‌تورنت با حضور و شرکت در یک برنامه می‌توانستند از جوایزی در قالب ترون بهره ببرند. در واقع،  مبالغی از ترون به عنوان جایزه این مشارکت در نظر گرفته شده بود.

آیا آینده ترون به رشد و رونق بیشتری خواهد رسید؟

کارشناسان با مطالعه رفتار ترون به اطلاعات جالبی درباره آن دست پیدا کرده‌اند. به گواهی آنها، رفتار بیشتر رمزارزهای موجود در بازار تحت تاثیر نوسانات، اخبار و جهت‌دهی‌های بیت کوین است اما ظاهرا این موضوع درباره ترون چندان صادق نیست و ارزیابی رفتار آن در مدت حضورش در بازار رمزارزها حاکی از آن است که با روندی مستقل‌تر از رمزارزهای دیگر در حال حرکت و توسعه است. همین موضوع می‌تواند نویدبخش وجود رمزارزی باشد که قدرت چانه‌زنی دارد و ورای سوگیری‌های بیت کوین می‌تواند به ذی‌نفعان بازار سود یا ضرر برساند.

ترون و رمزارزهای دیگر وارد مرحله جدیدی از حیات خود خواهند شد؟

به نظر می‌رسد با ورود سرمایه‌گذاران بیشتر به بازار رمزارزها باید منتظر تزریق استراتژی‌های مالی و ارتباطی تازه‌تری به این بازار باشیم. هر سرمایه‌گذار و مؤسسه‌ای که به این بازار راه پیدا کند، استراتژی‌ها و برنامه‌های خاصی را دنبال خواهد کرد. وجود رمزارزهای متنوع هم می‌تواند هر یک را به سمت و سویی بکشاند. یعنی سرمایه‌گذاران یا به طور کلی ذی‌نفعان بازار ارزهای دیجیتالی با توجه به ویژگی هر رمزارز و اهدافی که در سر می‌پرورانند، شروع به حرکت به سمت یکی از رمزارزها خواهند کرد و جانب یکی از این ارزها را خواهند گرفت.

رمزارز ترون هم در این میان با توسعه‌هایی که در شبکه خود داشته است، بی‌نصیب نخواهد ماند و قطعا در مسیر رشد قرار خواهد گرفت. بازار رمزارزها در آینده‌ای نه چندان دور با تحولات شدیدی رو به رو خواهد بود که صحبت کردن از ابعاد آن فعلا آسان نیست.

منبع : cintjournal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید