۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

|

|
| ۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

ریپل مدیر آمازون را استخدام کرد

درحالیکه ریپل با چالش شکایت کمیسیون بورس و أوراق بهادار آمریکا دست و پنجه نرم می کند یکی از مدیران آمازون را استخدام کرده تا روی ساخت یک سیستم متناسب با نیازهای مشتری و کسب وکارها فعالیت کند.

به گزارش سکه نیوز به نقل از کوین تلگراف، ریپل در بحبوحه شکایت کمیسیون بورس واوراق بهادار آمریکا نیروی جدیدی استخدام کرده تا ریاست تیم مهندسی اش را برعهده بگیرد.

«برد گارلینگ هاوس» مدیر ارشد اجرایی ریپل، اعلام کرد «دوراج واردهان» جانشین مدیر بخش تجربیات تحویل محصول آمازون را به عنوان نائب رییس تیم مهندسی استخدام کرده است.

واردهان ۱۵ سال تجربه همکاری در آمازون را در کارنامه خود دارد و یک دهه قبل از آنکه به سمت نائب رییس بخش مذکور منصوب شود در حوزه توسعه نرم افزار فعالیت کرده است. همچنین او دو سال صرف توسعه سرویس ابر رایانشی و نرم افزارشرکتی در مایکروسافت کرده است.

این مدیر کهنه کار قصد دارد در ریپل روی ساخت یک سیستم متناسب با نیازهای مشتری و کسب وکارها فعالیت کند. این درحالی است که هفته گذشته بهای XRP به ۰.۳۰ دلار رسید. پیش از آن نیز در ماه دسامبر بهای این رمزارز سیر نزولی را طی می کرد.

در زمان انتشار این خبر رمزارز مذکور به قیمت ۰.۲۸ دلار مبادله شد زیرا در ۲۴ ساعت گذشته ارزش آن ۹ درصد کاهش یافته است.

نوسان قیمت XRP به اتهاماتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه ریپل مربوط است. این کمیسیون مدعی است که ریپل از طریق فروش XRP دارایی های ثبت نشده دیجیتال را عرضه کرده است. چنین اتهامی سبب شد بسیاری از صرافی های رمزارز توکن مذکور را حذف یا تعلیق کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید