۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

|

|
| ۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

هشدار نیوزیلند به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال

نهاد نظارت مالی دولت نیوزیلند با تاکید بر اینکه این کشور هنوز در حوزه رمزارز مقرراتی تنظیم نکرده است، به سرمایه گذاران هشدارداد که مراقب نوسانات شدید و خطرات بازار باشند.

به گزارش سکه نیوز به نقل از فایننس مگنیتز، «مرجع بازارهای مالی» نیوزیلند (FMA) روز سه شنبه درباره دارایی های رمزارزی هشدار داده و اعلام کرد که در این کشور هنوز درباره ارزهای دیجیتال مقرراتی تنظیم نشده است.

FMA در بیانیه خود گفت که رمزارزهایی مانند بیت کوین دارای نوسانات شدید قیمت هستند و شهروندان نیوزیلند باید از خطرات مربوط به این حوزه آگاه باشند.

هشدار این نهاد نظارتی نیوزیلند در این باره یک روز پس از آن صورت می گیرد که «مرجع راهبرد امور مالی» انگلیس (FCA) نیز با لحن مشابهی به سرمایه گذاران رمزارز گفته بود که در صورت سرمایه گذاری در این حوزه، باید آمادگی از دست دادن همه پول خود را داشته باشند.خبر مربوطه رامی توانید در اینجا بخوانید.

نهاد نظارت مالی نیوزیلند همچنین درباره افزایش کلاهبرداری های مرتبط با رمزارز در این کشور و وعده سودهای کلان از سوی صرافی های ارز دیجیتال ابراز نگرانی کرد.

در بیانیه FCA انگلیس نیز به این موارد اشاره شده بود

این هشدارها از سوی نهادهای تنظیم مقررات انگلیس و نیوزیلند در حالی عنوان می شود که برخی از رمزارزها مانند بیت کوین در چند روز گذشته و پس از آن که نتوانستند رکوردهای تاریخی در قیمت خود را تثبیت کنند، دچار افت شده و روند نزولی در پیش گرفته اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید