13/ 02/ 1400 | دوشنبه

|

|
| 13/ 02/ 1400 | دوشنبه

آشنایی با ارز دیجیتال رن بی تی سی (RENBTC)

رن بی تی سی RENBTC یک توکن ERC-20 است که در شبکه اتریوم ساخته شده و به بیت کوین وابسته است. این بدان معنی است که هر RENBTC می تواند همیشه با یک بیت کوین آزاد شود، و بنابراین تمایل دارد که ارزش خود را نزدیک به نرخ بازار بیت کوین حفظ کند. در این مطلب بر اساس اطلاعات وبسایت مرجع ارز های دیجیتال Coinmarketcap.com به معرفی این ارز دیجیتال می پردازیم.

رن بی تی سی در پلتفرم رن ضرب می شود، که یک پروتکل باز است که دسترسی به نقدینگی بین بلاک چین را برای همه فراهم می کند و به انتقال دارایی از بلاک چین های دیگر به اپ های غیرمتمرکز اتریوم کمک می کند. ارزهای دیجیتال اصلی پشتیبانی شده شامل بیت کوین (BTC) ، بیت کوین کش (BCH) و زی کش (ZEC) هستند.


بیت کوین چیست؟ هرآنچه که باید بدانید


ارز رن بی تی سی رقیب مستقیم رپد بیت کوین (wBTC) است. ضرب این توکن یک فرایند کاملاً ساده است، و کاربران می توانند بیت کوین خود را به رن وی ام ارسال کنند، که دارایی را تامین می کند و تعداد معادل توکن رن بی تی سی را در اتریوم ضرب می کند.

برخلاف سایر توکن های مبتنی بر بیت کوین، رن بی تی سی یک توکن سینتتیک نیست و به هیچ مکانیسم نقدینگی اعتماد نمی کند تا اطمینان حاصل کند که به ارزش بیت کوین متصل است. درعوض، برای پوشش دادن عرضه در گردش رن بی تی سی، همیشه بیت کوین به اندازه کافی ذخیره می شود.

بازخرید ارز رن بی تی سی به همان اندازه ساده است که ضرب آن انجام می شود. کاربر فقط باید رن بی تی سی خود را به رن وی ام (با پرداخت هزینه کمی برای انجام این کار) ارسال کند که بیت کوین بومی را به آدرس کاربر ارسال می کند. توکن های رن بی تی سی از بین می روند و باعث کاهش عرضه می شوند تا با ذخایر کاهش یافته مطابقت داشته باشند.

چه کسانی بنیانگذار رن بی تی سی (RENBTC) هستند؟

رن (پیشتر با نام پروتکل ریپابلیک)، شرکت توسعه دهنده اکوسیستم رن، توسط تایانگ ژانگ، که همچنین مدیر عامل فعلی آن است، تاسیس شد.

ژانگ همچنین یکی از اعضای بنیانگذار کیپر دائو بود و یکی از بنیانگذاران ویرجیل کپیتال است. او یک توسعه دهنده ماهر و پذیرنده ارزهای دیجیتال اولیه بود.

تیم رن همچنین شامل لونگ وانگ، مدیر ارشد فناوری کنونی رن است. وانگ توسعه دهنده اصلی نرم افزار در نیوکد بود و همچنین سمت مربی آکادمیک را در دانشگاه ملی استرالیا بر عهده دارد.

بقیه تیم شامل سه توسعه دهنده نرم افزار دیگر، یک توسعه دهنده بلاک چین، و یک محقق است و در حال حاضر بیش از 30 نفر را تشکیل می دهد.

چه چیزی ارز رن بی تی سی را منحصر به فرد می کند؟

تفاوت اصلی بین ارز رن بی تی سی و سایر توکن های رپد بیت کوین در مبادله ارزش سیال توکن است. رن وی ام هیچ بیت کوینی را در داخل یک پلتفرم حضانت متمرکز نگهداری نمی کند بلکه در عوض از یک شبکه غیرمتمرکز از نود ها به نام دارک نود استفاده می کند. کاربران می توانند بدون نیاز به تکمیل شناخت مشتری، هر زمان که بخواهند توکن ها را ضرب کنند و بسوزانند. این پروتکل می تواند صدها تراکنش را در هر دقیقه انجام دهد و هرگز بیش از حد ظرفیت نشده است.

علاوه بر این، رن وی ام می تواند به طور مستقیم در بسیاری از اپ های غیرمتمرکز از طریق آداپتورهای تخصصی ارائه شده توسط رن ادغام شود. این بدان معنی است که کاربر می تواند مستقیماً از بیت کوین (از طریق رن بی تی سی) در صرافی غیرمتمرکز (DEX) یا پلتفرم وام بدون نیاز به پرش از موانع مختلف استفاده کند.

همچنین توجه به این نکته مهم است که کلیدهای خصوصی ECDSA رن وی ام محرمانه است که یک توکن بیت کوین قابل اعتماد، غیرمتمرکز و بدون نیاز به مجوز در شبکه اتریوم ایجاد می کند.

چند سکه رن بی تی سی (RENBTC) در گردش وجود دارد؟

عرضه کل و در گردش رن بی تی سی یکسان و در نوسان است زیرا توکن های ERC-20 رن بی تی سی ضرب و سوزانده می شوند. رن بی تی سی فروش توکن نداشت و هیچ تخصیص به تیم نیز وجود ندارد.

امنیت پروتکل رن بی تی سی چگونه است؟

رن بی تی سی بر روی شبکه اتریوم فعالیت می کند، که یکی از امن ترین زنجیره های بلوکی در حال حاضر است. توکن های ERC-20 رن بی تی سی با تلاش جمعی از هزاران استخراج کننده اتریوم، که برای حفظ یکپارچگی بلاک چین اتریوم و توکن هلی منتقل شده بر روی آن اقدام می کنند، ایمن می شوند.

علاوه بر این، پروتکل رن وی ام از یک سیستم رایانش چند طرفه ایمن استفاده می کند که به دارک نود ها اجازه می دهد اسکریپت ها را بدون آشکار کردن ورودی یا خروجی به دیگران اجرا کنند. دارک نود ها باید صد هزار توکن REN را به عنوان وثیقه سهم گذاری و برای کمک به تأمین انرژی شبکه رن بی تی سی کارمزد دریافت کنند.

کلیدهای خصوصی ECDSA حتی از نود ها پنهان هستند، به این معنی که رن وی ام داده ها را به روشی ایمن تولید و امضا می کند. هیچ مهاجمی نمی تواند مانع از استفاده سایر کاربران از رن بی تی سی خود شود و یا هر زمان که بخواهند از بیت کوین استفاده کنند.

این پروتکل ادعا می کند که دارای تحمل خطای بیزانس است، به این معنی که حتی اگر دارک نود ها از دسترس خارج شوند یا تقلب کنند، اسکریپت ها برای مخفی نگه داشتن اسرار به کار خود ادامه می دهند.

رن بی تی سی (RENBTC) را از کجا می توانید خریداری کنید؟

کاربران همیشه می توانند رن بی تی سی را با استفاده از پروتکل رن وی ام با استفاده از هر بیت کوین که در اختیار دارند، بدست آورند. با این حال، توکن ERC-20 رن بی تی سی را می توان به طور مستقیم در چندین صرافی محبوب از جمله صرافی بایننس و هوبی گلوبال علاوه بر صرافی های مختلف غیرمتمرکز از جمله یونی سواپ و وان اینچ خریداری کرد.

کد خبر: 1400021108MGMCMF

مطالب مرتبط:

آشنایی با ارز دیجیتال پکسوس استاندارد (PAX)

آشنایی با ارز دیجیتال سوئیس بورگ (CHSB)

آشنایی با ارز دیجیتال ریوین (REV)

آشنایی با ارز دیجیتال سلو (CELO)

آشنایی با ارز دیجیتال فلو (FLOW)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

آشنایی با ارز دیجیتال اوریجین پروتکل (OGN)

آشنایی با ارز دیجیتال اوریجین پروتکل (OGN)

0
اوریجین پروتکل شبکه ای است که به فعالان بازار اجازه می دهد کالاها و خدمات را از طریق شبکه های همتا به همتا (P2P)...
آشنایی با ارز دیجیتال وینک (WINk)

آشنایی با ارز دیجیتال وینک (WINk)

0
وینک (WINk) یا ترون بت سابق (TRONbet) یک پلتفرم بازی است که به کاربران امکان می دهد در چندین اکوسیستم بلاک چین بازی، تعامل...
ocean

آشنایی با ارز دیجیتال اوشن پروتکل (OCEAN)

0
اوشن پروتکل یک اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین است که به افراد و مشاغل اجازه می دهد تا به راحتی ارزش داده های خود...
دوج کوین (Dogecoin) چیست ؟ هر آنچه که باید بدانید !

دوج کوین (Dogecoin) چیست ؟ هر آنچه که باید بدانید !

0
دوج کوین (Dogecoin) در 6 دسامبر 2013 راه اندازی شد. از سال ۲۰۱۳ بود که دنیا به طور جدی تری به ارزهای دیجیتال نگاه کرد....
آشنایی با ارز دیجیتال لیسک (LSK)

آشنایی با ارز دیجیتال لیسک (LSK)

0
لیسک یک پلتفرم اپلیکیشن بلاک چین است که هدف آن ایجاد آینده ای در دسترس است که همه بتوانند در آن از فناوری غیرمتمرکز...

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

آشنایی با ارز دیجیتال کونوس ایکس (CCXX)

آخرین دستاورد کونوس دنیا را زیر و رو کرده است. اگرچه سکه های زیادی وجود دارند که تراکنش های سریع و ارزان را قادر می سازند، اما به دلیل نوسانات قیمت نمی توان آنها را به عنوان راه حل ایده آل برای پرداخت ها و نقل و انتقالات مالی در نظر گرفت.

کیف پول موبایل کونوس

نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس منتشر شد. نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس 1.9.2 همراه با رفع برخی باگ ها و همچنین یک تغییر هیجان انگیز در مقایسه با نسخه های قبلی خواهد بود

بیت کوین چیست؟ هرآنچه که باید بدانید

بیت کوین یک ارز رمزپایه است و اولین و بزرگترین نمونه از آن محسوب می شود. در اصل، این پدیده نوظهور شکل جدیدی از...

بلاک چین؛ راه حل اصلی برای زنجیره‌های تأمین جهانی

فناوری انقلابی بلاک چین برای ردیابی محصولات در سراسر زنجیره های تأمین جهان، ایجاد منابع پایدار و اصالت تأیید پذیر کاملاً ایده آل است. به...

پربازدیدترین اخبار

آشنایی با ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB)

بايننس کوين (Binance Coin) با نماد اختصاري BNB به عنوان ارز ديجيتال صرافي بايننس معرفي شد. بايننس کوين با هدف گسترش فعاليت هاي صرافي...

کیف پول دیجیتالی چیست

کیف پول دیجیتالی خصوصیات کیف پول فیزیکی که در دستان ما است را دارد اما با مقداری تفاوت. کیف پول دیجیتالی یا همان والت...

پیش بینی قیمت رمزارز کونوس ایکس

ارز دیجیتال کونوس ایکس (CCXX) یکی از ارزهای باثبات است که این روزها رفته رفته، توجه معامله گران را به خود جلب کرده است...

آموزش کامل استخراج بیتکوین + معرفی برترین ASIC ها و سود روزانه آنها

با افزایش استقبال جامعه و شناخت مردم از دنیای رمزارز و بیت کوین، اصطلاح ماین یا استخراج به بحث داغی در تمام نقاط جهان بدل شده است.