15/ 05/ 2021 | شنبه

|

|
| 15/ 05/ 2021 | شنبه

شرکت توسعه بلاک چین الکمی با معرفی ابزارهای جدید صنعت بلاک چین را متحول می کند

ابزارهای جدید توسعه در جهان تکنولوژی همواره باعث می شوند فرایندهای اجرایی سازی پروژه های بلاک چین و ارتقای زیرساخت های شبکه های غیر متمرکز با سرعت و ظرافت بیشتری به سرانجام برسند. شرکت توسعه بلاک چین الکمی (Alchemy) در صدد است با معرفی ابزارهای جدید امنیتی، صنعت بلاک چین را متحول کند.

اشکالات نرم افزاری که در زبان تخصصی برنامه نویسان و توسعه دهندگان شبکه اصطلاحاً به آن باگ (Bug) گفته می شود، می تواند مسائل بسیاری برای شبکه های غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین ایجاد کند.

شبکه های توسعه نرم افزارهای تجاری و شرکت های ارائه دهنده ابزارهای توسعه بلاک چین، برای مقابله با باگ های امنیتی، سازوکارهای مختلفی را پیش بینی کرده اند.

بیشتر بخوانید:

آزادی در انتهای یک دالان بی انتها؛ آیا بلاک چین می تواند پاسدار حریم خصوصی افراد باشد؟

مثلاً برخی از شرکت ها با ارائه بسته های تشویقی به هکرهای کلاه سفید از آنها می خواهند که مشکلات امنیتی شبکه را ردیابی کنند.

هکرهای کلاه سفید به گروهی از هکرها گفته می شود که کارهای مفید انجام می دهند. این هکرها به شبکه های تکنولوژی نفوذ می کنند اما در عمل نیت بدی ندارند. آنها آسیب پذیری یک شبکه و سیستم محافظت شده را شناسایی می کنند.

الکمی

ارائه ارزش افزوده به کاربران ارجحیت دارد  

جو کراگ مدیر ارشد اجرایی پنترا کاپیتال اخیراً در مصاحبه خود گفت برای موفقیت اکوسیستم های بلاک چین، توسعه دهندگان شبکه های غیر متمرکز باید زمان کمتری به حل معضلات تکراری و باگ های امنیتی تخصیص دهند و در عوض سعی کنند با معرفی محصولات نهایی، یک ارزش افزوده به کاربران ارائه کنند.

شرکت توسعه بلاک چین الکمی بیلدز (Alchemy Builds) با معرفی انواع ابزارهای توسعه شبکه های غیر متمرکز، به توسعه دهندگان و برنامه نویسان کمک می کند تا تکنولوژی بلاک چین را  با سرعت بیشتری در صنایع تجاری نهادینه سازی کنند.

نیکیل ویسواناتان از شرکت الکمی می گوید تحقیقات و پژوهش های میدانی نشان می دهد مهندسان بلاک چین به صورت میانگین 12 ساعت در هفته را به رفع و رجوع مسائل مرتبط با اشکالات نرم افزاری تخصیص می دهند.

او معتقد است این موضوع نه تنها هزینه های بسیاری روی دست شرکت های بلاک چین می گذارد، بلکه از لحاظ ذهنی برای مهندسان بلاک چین بسیار فرسایشی و طاقت فرسا است.

او در ادامه گفت ساختن و توسعه یک شبکه بلاک چین درست مانند این است که بخواهیم با یک بیل و چکش، یک آسمان خراش را بنا کنیم. او می گوید ابزارهای توسعه بلاک چین در آینده می توانند این مسائل را برطرف کنند.

مارک گارلند مدیر محصولات شرکت الکمی می گوید موارد پژوهشی و تحقیقاتی کنونی بسیار پیچیده، غامض و به دور از سازوکارهای عملیاتی هستند. او اعتقاد دارد توجه بی اندازه به مشکلات نرم افزاری شبکه های بلاک چین باعث می شود توسعه دهندگان پیوسته از طراحی تکنولوژی ها و سازوکارهای جدید عملیاتی دور شوند.

هم اکنون بیش از 70 درصد از اپلیکیشن های برتر بلاک چین جهان از امکانات و ابزارهای توسعه شبکه شرکت الکمی استفاده می کنند.

پلتفرم کونوس

سپر امنیتی فوق هوشمند شرکت کونوس

در جهان رمزارزها و شبکه های غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین، امنیت از اهمیت زیادی برخوردار است.

در بسترهای غیر متمرکز، مرجع کلان ناظر بر فعالیت های شبکه وجود ندارد، همین موضوع باعث می شود سوداگران بازار سرمایه بدون اینکه تحت پیگرد قانونی مراجع قضایی قرار بگیرند، دست به اقدامات خرابکارانه در بستر شبکه های بلاک چین بزنند.

با توجه به شرایط حاکم بر شبکه های بلاک چین، سپرهای امنیت سایبری پلتفرم های رمزارز اهمیت دو چندان پیدا می کند.

شرکت کونوس از جمله مهمترین شبکه های غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است که با ایجاد یک سپر امنیت سایبری فوق هوشمند در بستر شبکه های مالی خود، اجازه هیچ گونه فعالیت های خرابکارانه و کلاهبرداری را نمی دهد.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد پلتفرم کونوس که در جهان رمزارزها به ندرت می توان نمونه ای از آن را پیدا کرد این است که این شبکه مالی توانسته است بهترین ویژگی های شبکه های متمرکز را با خصوصیات بنیادین شبکه های غیر متمرکز تلفیق کند.

نظر به این موضوع می توان ادعا کرد که پلتفرم کونوس همواره حافظ امنیت دارایی های سرمایه گذاران خود خواهد بود.

پلتفرم کونوس برای حفظ امنیت سایبری کاربران خود از تکنولوژی های برتر و پیشرفته روز دنیا استفاده می کند. تکنولوژی کیف پول چند امضایی از جمله این تکنولوژی ها است.

تکنولوژی کیف پول چند امضایی پلتفرم کونوس این اطمینان را به طرفین معامله می دهد که دارایی های رمزارز آنها در محیطی امن معامله می شود. مطابق این تکنولوژی، مرجع رسمی قضایی پلتفرم کونوس به عنوان یک مرجع بی طرف به فرایند معامله نظارت می کند.

در این نوع تکنولوژی طرفین معامله و مرجع قضایی منصوب از جانب پلتفرم کونوس هر یک کلید مخصوص به خود را در اختیار دارند. بنابراین طرفین معامله می توانند اطمینان حاصل کنند که معامله تنها در صورت توافق کامل آنها صورت می پذیرد.

دیگر تکنولوژی امنیتی که توسط پلتفرم کونوس مورد استفاده قرار می گیرد، تکنولوژی احراز هویت بیومتریک است.

در این نوع تکنولوژی، تنها کاربرانی می توانند در فضای شبکه کونوس فعالیت مالی داشته باشند، که پیش از این هویت بیومتریک آنها توسط نهادهای نظارتی کونوس مورد تایید قرار گرفته باشد.

پلتفرم کونوس با ایجاد یک سپر امنیتی فوق هوشمند، اجازه هیچ گونه سوءاستفاده را به بدافزارها و باج افزارها نمی دهد. کاربران می توانند با اطمینان خاطر تمام معاملات مالی و تبادلات رمزارز خود را در بستر پلتفرم کونوس به انجام برسانند.

صرافی کونوس دکس نیز درگاه رسمی این پلتفرم نام آشنا است که به کاربران این امکان را می دهد تا انواع رمزارزها را حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) خرید و فروش کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

هاردفورک چیست؟

هاردفورک چیست؟

0
یکی از اصطلاحاتی که در دنیای ارزهای دیجیتال زیاد به کار می رود، اصطلاح فورک (Fork) است. فورک در لغت به معنی چنگال یا...

برنامه غیرمتمرکز (Dapp) چیست؟

0
برنامه غیر متمرکز (DApp) با تلفظ صحیح دی اَپ، یک نرم افزار منبع باز و غیر متمرکز است که از فناوری بلاکچین استفاده می...

12 بازیگر بزرگ بلاک چین در 2020

0
بلاک چین سازمانی در سال 2017 میلادی اوج گرفت. و از آن زمان تاکنون این ابزار به طورکلی به عنوان شبکه های خصوصی بلاک...

ضرر ۵۳ هزار دلاری در نتیجه اشتباه کاربر Chainlink

0
یکی از کاربران گیت هاب ادعا می کند به دلیل اشتباه ۴۰۰۵ Chainlink(چینلینک) معادل ۵۳ هزار دلار را به قرارداد هوشمندی ارسال کرده که...

پای بلاک‌چین به اندازه‌گیری انتشار کربن معادن باز شد

0
مجمع جهانی اقتصاد (WEF)، مسئول پروژه های مختلفی شده که هدف آن ها افزایش همکاری های شرکت های خصوصی و دولتی است.به گزارش سکه...

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

بیت کوین چیست؟ هرآنچه که باید بدانید

بیت کوین یک ارز رمزپایه است و اولین و بزرگترین نمونه از آن محسوب می شود. در اصل، این پدیده نوظهور شکل جدیدی از...

دیفای و امور مالی سنتی چگونه قابل ادغام هستند؟

تحقیقات جدید نشان می دهد که مؤسسات مالی تحت نظارت نهاد های تنظیم مقررات می توانند از طریق بازار های دارایی دیجیتال با امور...

آشنایی با ارز دیجیتال کونوس ایکس (CCXX)

آخرین دستاورد کونوس دنیا را زیر و رو کرده است. اگرچه سکه های زیادی وجود دارند که تراکنش های سریع و ارزان را قادر می سازند، اما به دلیل نوسانات قیمت نمی توان آنها را به عنوان راه حل ایده آل برای پرداخت ها و نقل و انتقالات مالی در نظر گرفت.

کیف پول موبایل کونوس

نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس منتشر شد. نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس 1.9.2 همراه با رفع برخی باگ ها و همچنین یک تغییر هیجان انگیز در مقایسه با نسخه های قبلی خواهد بود

پربازدیدترین اخبار

روش های جدید استخراج رمزارز در کشور

عضو اتاق بازرگانی تهران می‌گوید برای کاهش فشار بر شبکه برق در فرایند استخراج ارز دیجیتال می‌توان به روش‌های دیگری نیز فکر کرد.به گزارش...

آشنایی با ارز دیجیتال اوما (UMA)

در این مطلب بر اساس اطلاعات وبسایت مرجع ارز های دیجیتال Coinmarketcap.com به معرفی ارز دیجیتال اوما می پردازیم. UMA یا Universal Market Access...

طومار جدید هواداران XRP خطاب به نامزد ریاست SEC

مدافعان XRP با ایجاد یک طومار خطاب به گری گنسلر، نامزد ریاست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از او خواستند در صورت...

آیا پنهان‌کاری اطلاعات اقتصادی کشور قانونی است؟

بانک مرکزی علت عدم انتشار برخی آمار و اطلاعات اقتصادی از سوی این نهاد را نهی قانون اعلام کرده‌است.به گزارش تسنیم، روابط عمومی بانک...

کلاهبرداری در بازار شیشه‌ای ممکن است؟

شفاف سازی مهم ترین مزیت و هدف نهایی بازار سرمایه است اما اين بازار هم مثل هر بازار دیگری سودجویان خود را دارد و...