۰۸/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | جمعه

|

|
| ۰۸/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | جمعه

شرکت توسعه بلاک چین الکمی با معرفی ابزارهای جدید صنعت بلاک چین را متحول می کند

ابزارهای جدید توسعه در جهان تکنولوژی همواره باعث می شوند فرایندهای اجرایی سازی پروژه های بلاک چین و ارتقای زیرساخت های شبکه های غیر متمرکز با سرعت و ظرافت بیشتری به سرانجام برسند. شرکت توسعه بلاک چین الکمی (Alchemy) در صدد است با معرفی ابزارهای جدید امنیتی، صنعت بلاک چین را متحول کند.

اشکالات نرم افزاری که در زبان تخصصی برنامه نویسان و توسعه دهندگان شبکه اصطلاحاً به آن باگ (Bug) گفته می شود، می تواند مسائل بسیاری برای شبکه های غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین ایجاد کند.

شبکه های توسعه نرم افزارهای تجاری و شرکت های ارائه دهنده ابزارهای توسعه بلاک چین، برای مقابله با باگ های امنیتی، سازوکارهای مختلفی را پیش بینی کرده اند.

بیشتر بخوانید:

آزادی در انتهای یک دالان بی انتها؛ آیا بلاک چین می تواند پاسدار حریم خصوصی افراد باشد؟

مثلاً برخی از شرکت ها با ارائه بسته های تشویقی به هکرهای کلاه سفید از آنها می خواهند که مشکلات امنیتی شبکه را ردیابی کنند.

هکرهای کلاه سفید به گروهی از هکرها گفته می شود که کارهای مفید انجام می دهند. این هکرها به شبکه های تکنولوژی نفوذ می کنند اما در عمل نیت بدی ندارند. آنها آسیب پذیری یک شبکه و سیستم محافظت شده را شناسایی می کنند.

الکمی

ارائه ارزش افزوده به کاربران ارجحیت دارد  

جو کراگ مدیر ارشد اجرایی پنترا کاپیتال اخیراً در مصاحبه خود گفت برای موفقیت اکوسیستم های بلاک چین، توسعه دهندگان شبکه های غیر متمرکز باید زمان کمتری به حل معضلات تکراری و باگ های امنیتی تخصیص دهند و در عوض سعی کنند با معرفی محصولات نهایی، یک ارزش افزوده به کاربران ارائه کنند.

شرکت توسعه بلاک چین الکمی بیلدز (Alchemy Builds) با معرفی انواع ابزارهای توسعه شبکه های غیر متمرکز، به توسعه دهندگان و برنامه نویسان کمک می کند تا تکنولوژی بلاک چین را  با سرعت بیشتری در صنایع تجاری نهادینه سازی کنند.

نیکیل ویسواناتان از شرکت الکمی می گوید تحقیقات و پژوهش های میدانی نشان می دهد مهندسان بلاک چین به صورت میانگین ۱۲ ساعت در هفته را به رفع و رجوع مسائل مرتبط با اشکالات نرم افزاری تخصیص می دهند.

او معتقد است این موضوع نه تنها هزینه های بسیاری روی دست شرکت های بلاک چین می گذارد، بلکه از لحاظ ذهنی برای مهندسان بلاک چین بسیار فرسایشی و طاقت فرسا است.

او در ادامه گفت ساختن و توسعه یک شبکه بلاک چین درست مانند این است که بخواهیم با یک بیل و چکش، یک آسمان خراش را بنا کنیم. او می گوید ابزارهای توسعه بلاک چین در آینده می توانند این مسائل را برطرف کنند.

مارک گارلند مدیر محصولات شرکت الکمی می گوید موارد پژوهشی و تحقیقاتی کنونی بسیار پیچیده، غامض و به دور از سازوکارهای عملیاتی هستند. او اعتقاد دارد توجه بی اندازه به مشکلات نرم افزاری شبکه های بلاک چین باعث می شود توسعه دهندگان پیوسته از طراحی تکنولوژی ها و سازوکارهای جدید عملیاتی دور شوند.

هم اکنون بیش از ۷۰ درصد از اپلیکیشن های برتر بلاک چین جهان از امکانات و ابزارهای توسعه شبکه شرکت الکمی استفاده می کنند.

پلتفرم کونوس

سپر امنیتی فوق هوشمند شرکت کونوس

در جهان رمزارزها و شبکه های غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین، امنیت از اهمیت زیادی برخوردار است.

در بسترهای غیر متمرکز، مرجع کلان ناظر بر فعالیت های شبکه وجود ندارد، همین موضوع باعث می شود سوداگران بازار سرمایه بدون اینکه تحت پیگرد قانونی مراجع قضایی قرار بگیرند، دست به اقدامات خرابکارانه در بستر شبکه های بلاک چین بزنند.

با توجه به شرایط حاکم بر شبکه های بلاک چین، سپرهای امنیت سایبری پلتفرم های رمزارز اهمیت دو چندان پیدا می کند.

شرکت کونوس از جمله مهمترین شبکه های غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است که با ایجاد یک سپر امنیت سایبری فوق هوشمند در بستر شبکه های مالی خود، اجازه هیچ گونه فعالیت های خرابکارانه و کلاهبرداری را نمی دهد.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد پلتفرم کونوس که در جهان رمزارزها به ندرت می توان نمونه ای از آن را پیدا کرد این است که این شبکه مالی توانسته است بهترین ویژگی های شبکه های متمرکز را با خصوصیات بنیادین شبکه های غیر متمرکز تلفیق کند.

نظر به این موضوع می توان ادعا کرد که پلتفرم کونوس همواره حافظ امنیت دارایی های سرمایه گذاران خود خواهد بود.

پلتفرم کونوس برای حفظ امنیت سایبری کاربران خود از تکنولوژی های برتر و پیشرفته روز دنیا استفاده می کند. تکنولوژی کیف پول چند امضایی از جمله این تکنولوژی ها است.

تکنولوژی کیف پول چند امضایی پلتفرم کونوس این اطمینان را به طرفین معامله می دهد که دارایی های رمزارز آنها در محیطی امن معامله می شود. مطابق این تکنولوژی، مرجع رسمی قضایی پلتفرم کونوس به عنوان یک مرجع بی طرف به فرایند معامله نظارت می کند.

در این نوع تکنولوژی طرفین معامله و مرجع قضایی منصوب از جانب پلتفرم کونوس هر یک کلید مخصوص به خود را در اختیار دارند. بنابراین طرفین معامله می توانند اطمینان حاصل کنند که معامله تنها در صورت توافق کامل آنها صورت می پذیرد.

دیگر تکنولوژی امنیتی که توسط پلتفرم کونوس مورد استفاده قرار می گیرد، تکنولوژی احراز هویت بیومتریک است.

در این نوع تکنولوژی، تنها کاربرانی می توانند در فضای شبکه کونوس فعالیت مالی داشته باشند، که پیش از این هویت بیومتریک آنها توسط نهادهای نظارتی کونوس مورد تایید قرار گرفته باشد.

پلتفرم کونوس با ایجاد یک سپر امنیتی فوق هوشمند، اجازه هیچ گونه سوءاستفاده را به بدافزارها و باج افزارها نمی دهد. کاربران می توانند با اطمینان خاطر تمام معاملات مالی و تبادلات رمزارز خود را در بستر پلتفرم کونوس به انجام برسانند.

صرافی کونوس دکس نیز درگاه رسمی این پلتفرم نام آشنا است که به کاربران این امکان را می دهد تا انواع رمزارزها را حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) خرید و فروش کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

افت قیمت بیت‌کوین و ارز های بازاری در مقابل ثبات رمزارز های کارآمد

قیمت بیت کوین امروز به همراه سایر ارز های دیجیتال با کاهشی جدی همراه شد و شاهد آن هستیم که سود هایی که بیت...

خطرات زندگی غیرمتمرکز وب در جهان متمرکز

وب غیرمتمرکز خواه ناخواه نسبت به مشکلات رو به وخامت اینترنت آسیب پذیر است؛ اما خوشبختانه رفع آن از طریق بلاک چین ساده است. به...

رفع شکاف بین اپلیکیشن های غیرمتمرکز و مشاغل با فناوری بلاک چین

فناوری بلاک چین انقلابی در نحوه تعامل، معامله و اشتراک اطلاعات ما ایجاد می کند، و بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند که...

تحلیل بازار طلا؛ آیا فروش طلا در هفته آینده تسریع می شود؟

این هفته طلا با اخبار منفی زیادی روبه‌رو شد و روند ناامیدکننده قیمت نشان دهنده این بود که این فلز گران بها نسبت به...

بلاک چین؛ راه حل اصلی برای زنجیره‌های تأمین جهانی

فناوری انقلابی بلاک چین برای ردیابی محصولات در سراسر زنجیره های تأمین جهان، ایجاد منابع پایدار و اصالت تأیید پذیر کاملاً ایده آل است. به...

پربازدیدترین اخبار

صرافی ارز دیجیتال آمریکایی معاملات XRP را متوقف می کند

در حالی که پیگیری های SEC بر روی ریپل ادامه دارد، صرافی دیگری اقدام به تعلیق معاملات XRP کرده است. به گزارش سکه نیوز به...

SEC: مدیران ریپل بازار XRP را دستکاری می‌کنند

نسخه اصلاح شده دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه ریپل انگشت خود را مستقیم به سمت مدیران اصلی نشانه رفته...

آیا دادگاه شکایت SEC علیه ریپل با هیأت منصفه برگزار می شود؟

یک حقوقدان که موضوع شکایت کمیسیون اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه ریپل را دنبال می کند، گفت که دادگاه این پرونده بدون تشریفات و...

رئیس پیشین SEC شکایت از ریپل را اشتباه دانست

رئیس پیشین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) شکایت این نهاد از شرکت ریپل را «به شدت اشتباه» دانست و از همکاران خود...

دلیل رشد قیمت بایننس کوین (BNB) چیست؟

بایننس کوین، رمزارز بومی «بایننس اسمارت چین» طی روز های گذشته وارد یک افزایش قیمت رام نشدنی شده است. افزایش ۱۲۷ درصدی قیمت در...