۰۸/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | جمعه

|

|
| ۰۸/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | جمعه

SEC: مدیران ریپل بازار XRP را دستکاری می‌کنند

نسخه اصلاح شده دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه ریپل انگشت خود را مستقیم به سمت مدیران اصلی نشانه رفته است.

به گزارش سکه نیوز به نقل از یو تودی، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اولین دادخواست اصلاح شده خود را علیه شرکت بلاک چین ریپل، مدیر عامل شرکت برد گارلینگهاوس و مدیر عامل سابق کریس لارسن تنظیم کرده است.

نسخه اصلاح شده این دادخواست، اطلاعات واقعی در مورد متهمان مذکور را اضافه می کند و آنها را به ایفای نقش مهم در سازماندهی فروش ثبت نشده ارز دیجیتال ریپل XRP متهم می کند.

SEC چندین مورد را ذکر می کند که تنظیم فروش توسط مدیران برای دستکاری عملکرد این رمزارز استفاده شده است:
به همین ترتیب، در آوریل ۲۰۱۶، مدیر مالی در مورد ادامه فشار نزولی بر قیمت XRP به لارسن و گارلینگهاوس ایمیل زد و پیشنهاد داد که «بازارگردان برای چند روز هدف فروش خالص را کمی کمتر تنظیم کند تا ببینیم آیا می توانیم به ثبات یا افزایش قیمت XRP کمک کنیم».

لارسن در پاسخ گفت: «بله، بگذارید تنظیم کنیم.»

 


ریپل چیست؟


گارلینگهاوس اقدامات انگیزشی را برای پلتفرم های معاملات ارائه داد

همچنین به تلاش های گارلینگهاوس برای ایجاد XRP در صرافی های ارز دیجیتال در ایالات متحده و خارج از کشور که شامل یک برنامه تشویقی با حداقل تضمین های ماهانه است، اشاره می شود.

در دسامبر ۲۰۱۶، گارلینگهاوس مجدداً تلاش کرد تا XRP را در صرافی ها ثبت کند. در ایمیلی در ۱ دسامبر ۲۰۱۶، وی اظهار داشت که «برنامه تشویقی ۲۰۱۷ ریپل برای صرافی ها، همراه با تلاش ریپل برای افزایش پذیرش نهادی XRP، فرصت را برای معامله گران افزایش می دهد و اینکه ریپل از ارائه حداقل تضمین های ماهانه در سال ۲۰۱۷ برای جلب این مورد در لیست اولویت های کوتاه مدت شما خوشحال است.»

گارلینگهاوس در ایمیل خود به یک پلتفرم بی نام معاملاتی ارز دیجیتال، اظهار داشت که صرافی ها از ثبت XRP خودداری می کنند، زیرا نگرانند که ریپل به عنوان یک اوراق بهادار ثبت شود و به آن صدمه بزند.

لارسن حتی هنگامی که دیگر مدیر عامل ریپل نبود، در فشار بر صرافی ها برای ثبت XRP فعالیت داشت. هنگامی که یک صرافی زنجیره ای خاص به دلیل نامشخص بودن حقوقی از ثبت این توکن خودداری کرد، او ناامیدی خود را به گارلینگهاوس منتقل کرد.

لارسن این پاسخ را ارسال کرد و خاطرنشان کرد: «این بچه ها چه دردسری هستند.»

گارلینگهاوس و لارسن از صرافی های ایالات متحده استفاده کردند

لازم به ذکر است که در دادخواست اصلاح شده اشاره شده است که بخشی از فروش شخصی XRP گارلینگهاوس و لارسن در ایالات متحده انجام شده است، و در نتیجه بحث صلاحیت قضایی متهمان را مطرح می کند:
پیشنهادات و فروش گارلینگهاوس در پلتفرم های مختلف معامله دارایی های دیجیتال، از جمله پلتفرم های A و B و حداقل دو مورد دیگر در ایالات متحده ثبت شده است، و یکی در خارج از کشور ادغام شده است اما دارای محل اصلی تجارت در نیویورک است.

گارلینگهاوس بیش از ۱۵۹ میلیون دلار XRP در مدت زمان آوریل ۲۰۱۷ تا اکتبر ۲۰۱۹ فروخته است. در همین حال، لارسن و همسرش بیش از ۴۵۰ میلیون دلار از ۲۰۱۵ تا مارس ۲۰۲۰ سود خالص داشتند.

مطالب مرتبط:

آیا دادگاه شکایت SEC علیه ریپل با هیأت منصفه برگزار می شود؟

امکان الزام ارائه ایمیل های بین ریپل و SEC به دادگاه

ریپل و SEC امیدی به توافق ندارند

ریپل SEC را متهم به ایجاد اختلال در بازار کرد

دفاع ریپل از فروش XRP در مقابل اتهامات وارده توسط SEC

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

افت قیمت بیت‌کوین و ارز های بازاری در مقابل ثبات رمزارز های کارآمد

قیمت بیت کوین امروز به همراه سایر ارز های دیجیتال با کاهشی جدی همراه شد و شاهد آن هستیم که سود هایی که بیت...

تحلیل بازار طلا؛ آیا فروش طلا در هفته آینده تسریع می شود؟

این هفته طلا با اخبار منفی زیادی روبه‌رو شد و روند ناامیدکننده قیمت نشان دهنده این بود که این فلز گران بها نسبت به...

خطرات زندگی غیرمتمرکز وب در جهان متمرکز

وب غیرمتمرکز خواه ناخواه نسبت به مشکلات رو به وخامت اینترنت آسیب پذیر است؛ اما خوشبختانه رفع آن از طریق بلاک چین ساده است. به...

رفع شکاف بین اپلیکیشن های غیرمتمرکز و مشاغل با فناوری بلاک چین

فناوری بلاک چین انقلابی در نحوه تعامل، معامله و اشتراک اطلاعات ما ایجاد می کند، و بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند که...

بلاک چین؛ راه حل اصلی برای زنجیره‌های تأمین جهانی

فناوری انقلابی بلاک چین برای ردیابی محصولات در سراسر زنجیره های تأمین جهان، ایجاد منابع پایدار و اصالت تأیید پذیر کاملاً ایده آل است. به...

پربازدیدترین اخبار

SEC: مدیران ریپل بازار XRP را دستکاری می‌کنند

نسخه اصلاح شده دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه ریپل انگشت خود را مستقیم به سمت مدیران اصلی نشانه رفته...

بیل گیتس: بیت کوین برای کره زمین مضر است

بنیانگذار و مدیر عامل مایکروسافت استدلال می کند که بیت کوین به دلیل مصرف بالای برق برای آب و هوا مضر است. به گزارش سکه...

دلیل رشد قیمت بایننس کوین (BNB) چیست؟

بایننس کوین، رمزارز بومی «بایننس اسمارت چین» طی روز های گذشته وارد یک افزایش قیمت رام نشدنی شده است. افزایش ۱۲۷ درصدی قیمت در...

رئیس پیشین SEC شکایت از ریپل را اشتباه دانست

رئیس پیشین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) شکایت این نهاد از شرکت ریپل را «به شدت اشتباه» دانست و از همکاران خود...

دستکاری قیمت دوج کوین، این بار با ابررایانه تسلا

مدیر عامل تسلا و یکی از حامیان جدی دوج و ارز های دیجیتال، بار دیگر در مورد دوج کوین و ابر رایانه تسلا توییت...